Recepčná

MALIEB, s.r.o.

Miesto práce
Hotel Julianin Dvor, Habovka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 150 EUR/mesiacplus naviac všetky víkendové príplatky sú preplatené podľa zákonníku práce, všetky nadčasy preplatené

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie rezervácií, mailom, telefonicky
- vedenie evidencie o hosťoch
- vystavovanie hotelových účtov
- pomoc hosťom počas pobytu - tipy na výlet
- príjem hotovostných a bezhotovostných platieb
- predaj doplnkového sortimentu a jeho evidencia

Ponúkame stabilnú prácu aj počas mimosezóny, v čistom prostredí, v mladom kolektíve. Možnosť ubytovania, stravovanie zabezpečené.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy

milé vystupovanie, ochota venovať sa ľuďom

strojárenská výroba Valaská-Piesok

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4355581  Dátum zverejnenia: 22.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac