Učiteľka v materskej škole

"Malí šampióni"

Miesto práce
Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 1 800 EUR/mesiacPravidelné koncoročné odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme pani učiteľku pre deti vo veku od 2 do 4 rokov (malá skupina/trieda 12 detí s 2 pegagógmi) do súkromnej materskej školy, ktorá je zaradená v sieti škôl a školských zariadení SR (aj s Montessori pedagogickým prístupom). Naši Malí šampióni sa pravidelne zúčastňujú aj športových aktivít - atletiky, tenisu, korčuľovania atď.

Podieľať sa na výnimočnom projekte materskej školy, ktorá vyniká svojou originalitou, jedinečnosťou a skvelým pedagogickým tímom mladých pani učiteliek v príjemnom a tichom prostredí Ružinova.

Informácie o výberovom konaní

Prosíme o zaslanie životopisu a motivačného listu.

Najprv zrealizujeme osobný pohovor, následne praktický, asi 3-hodinový pobyt s deťmi v materskej škole.

Motivačné finančné ohodnotenie a konkrétne platové podmienky sa dohodnú po praktickej časti na osobnom stretnutí.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogické (nie je podmienkou)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Hľadáme iniciatívnu a motivovanú pani učiteľku, ktorá má záujem sa vzdelávať. A je zároveň samostatná, zodpovedná, má vynikajúce organizačné schopnosti a miluje prácu s deťmi.

Materská škola Malí šampióni sa nachádza v bratislavskom Ružinove. Zameriavame sa na montessori vzdelávanie a bohaté športové aktivity vrátane atletiky, tenisu a korčuľovania či jogy. Viac informácií o nás nájdete na www.malisampioni.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4468381  Dátum zverejnenia: 22.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac