Prevádzkový riaditeľ rezortu Maladinovo

Maladinovo s.r.o.

Miesto práce
Pri Zátoke, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
1 800 EUR/mesiac+ motivačná zložka mzdy. Konečná výška mzdy závisí od pracovného výkonu a profesionálnych schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového rodinného rezortu Maladinovo s ubytovacími, reštauračnými aj wellness službami, ktorý je umiestnený na brehu Liptovskej hľadáme usmievavého proaktívného šikovného prevádzkového riaditeľa, ktorý má záujem budovať kvalitné služby a baví ho komunikácia s hosťami. Ak chceš pracovať v mladom kolektíve, v modernom dynamickom prostredí a chceš mať stabilnú prácu, ktorá Ťa baví, sme pre Teba ten správny zamestnávateľ. Najdôležitejšie sú pre nás čestnosť, úcta ku kolegom a hosťom a pozitívny prístup k práci. S radosťou uvítame aj kreativitu a nové nápady. Súčasťou rezortu je prvý a jediný Bernard Pub, franšíza českého rodinného pivovaru, na Slovensku a orientujeme sa na naozaj špičkovú kuchyňu a poctivé pivo.

Tvojou úlohou bude:

- riadiť chod prevádzky apartmánového rezortu s reštauráciou, wellnessom a ostatnými službami rezortu, nastavovať, kontrolovať a zvyšovať štandard poskytovanej služby
- zabezpečovať nadštandardnú vnútrofiremnú komunikáciu a informovanosť
- v spolupráci s obchodným a ekonomickým úsekom tvoriť plány výnosov, nákladov, zabezpečovať ich plnenie, vyhodnocovanie
- riadiť, motivovať a viesť k profesnému rozvoju celý tím prevádzky, nastavovať motivačný
hodnotiaci systém
- navrhovať a napĺňať rozvojové aktivity v rezorte

- práca v príjemnom mladom kolektíve
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- zabezpečené stravovanie
- bezplatné zamestnanecké ubytovanie
- práca v prestížnom rezorte Maladinovo
- zľavy na všetky služby v rezorte - reštaurácia, wellness, ubytovanie, pivné kúpele, prenájom priestorov na osobné oslavy
- bohatý benefitný program
- Multisport karta
- služobný mobilný telefón a notebook

Každý životopis si starostlivo preštudujeme a budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Zaslaním svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje poskytujem svoj súhlas spoločnosti Maladinovo s.r.o., aby spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, získavania informácií o vhodných pracovných miestach a ďalších produktoch a službách pre rozšírenie kariérneho a osobného rozvoja t.j. s ukladaním na nosiče dát a do informačného systému spoločnosti, upravovaním, vyhľadávaním v nich a následným sprístupnením alebo poskytnutím tretím osobám, a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so zákonom č. 18/2018 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do splnenia dátumu účelu na to stanovenému.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Samostatnosť
- Proklientský prístup, schopnosť komunikovať
- Schopnosť motivovať a viesť tím
- Flexibilita
- Ochota prijímať nové výzvy

Ubytovací komplex na brehu Liptovskej Mary, ktorý tvorí 7 apartmánových domov s 91 apartmánmi, wellness a reštaurácia Bernard Pub Maladinovo. Miesto práce sa nachádza len 10 min. pešo od Aquaparku Tatralandia, na brehu Liptovskej Mary a 1,8 km od vlakovej stanice v Liptovskom Mikuláši.

Viac info o rezorte: www.maladinovo.sk
ID: 4340418  Dátum zverejnenia: 26.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac