Čašník/Hlavný čašník v Bernard Pube

Maladinovo s.r.o.

Miesto práce
Pri Zátoke, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo podľa dohody
1 100 EUR/mesiac+ príplatky za sobotu/nedeľu, sviatky podľa § 122 až § 123 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie Bernard Pub Maladinovo hľadáme usmievavých, proaktívnych ľudí, ktorí majú záujem pracovať v poctivej gastronómii a baví ich komunikácia s hosťami. Ak chceš pracovať v mladom kolektíve, v modernom dynamickom prostredí a chceš mať stabilnú prácu, ktorá Ťa baví, sme pre Teba ten správny zamestnávateľ. Najdôležitejšie sú pre nás čestnosť, úcta ku kolegom a hosťom a pozitívny prístup k práci. Sme prvý a jediný Bernard Pub, franšíza českého rodinného pivovaru, na Slovensku a orientujeme sa na naozaj špičkovú kuchyňu a poctivé pivo. S radosťou uvítame aj kreativitu a nové nápady. Reštaurácia je súčasťou apartmánového rezortu Maladinovo.

Tvojou úlohou bude:
- komunikácia so zákazníkmi ich obsluha a servírovanie jedál
- profesionálne vystupovanie, dobrá nálada a úsmev
- ústretovosť k požiadavkám hostí – interpretácia požiadaviek hostí nadriadenému
- prezentačné schopnosti a znalosť ponúkaných nápojov a jedál
- profesionálne poradenstvo pri výbere produktov reštaurácie, baru a celého rezortu
- orientácia na hosťa a schopnosti predaja
- práca s pokladňou, mobilným čašníkom
- hmotná zodpovednosť v zmysle zákonníka práce
- profesionálne správanie podľa hotelových štandardov
- dodržiavanie prevádzkových, hygienických a bezpečnostných predpisov

- práca v príjemnom mladom kolektíve
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- zabezpečené stravovanie
- práca v prestížnom rezorte Maladinovo
- zľavy na všetky služby v rezorte - reštaurácia, wellness, ubytovanie, pivné kúpele, prenájom priestorov na osobné oslavy
- bohatý benefitný program
- karta Multisport a stravovacia karta UP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

čašník

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ubytovací komplex na brehu Liptovskej Mary, ktorý tvorí 7 apartmánových domov s 91 apartmánmi, wellness a reštaurácia Bernard Pub Maladinovo. Miesto práce sa nachádza len 10 min. pešo od Aquaparku Tatralandia, na brehu Liptovskej Mary a 1,8 km od vlakovej stanice v Liptovskom Mikuláši.

Viac info o rezorte: www.maladinovo.sk
ID: 4259034  Dátum zverejnenia: 12.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac