Kuchár v novej reštaurácii Bernard Pub Maladinovo

Maladinovo s.r.o.

Miesto práce
Pri Zátoke 68, Liptovský Mikuláš
Termín nástupu
dohodou
Od 1 500 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej zložky 1300 eur a variabilnej zložky 200 eur. Po skúšobnej dobe +100 eur v hrubom k fixnej zložke. Príplatky za sobotu/nedeľu, sviatky podľa § 122 až § 123 zákona č. 311/2001 Z. z. Zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie Bernard Pub Maladinovo hľadáme usmievavých, proaktívnych ľudí, ktorí majú záujem pracovať v poctivej gastronómii. Ak chceš pracovať v mladom kolektíve, v modernom dynamickom prostredí a chceš mať stabilnú prácu, ktorá Ťa baví, sme pre Teba ten správny zamestnávateľ. Najdôležitejšie sú pre nás čestnosť, úcta ku kolegom a hosťom a pozitívny prístup k práci. Sme prvý a jediný Bernard Pub, franšíza českého rodinného pivovaru, na Slovensku a orientujeme sa na naozaj špičkovú kuchyňu a poctivé pivo. S radosťou uvítame aj kreativitu a nové nápady. Reštaurácia je súčasťou apartmánového rezortu Maladinovo.

Tvojou úlohou bude:
- príprava jedál podľa jedálneho lístka
- zodpovednosť za kvalitu podávaného jedla
- zodpovednosť za chod kuchyne
- dodržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- sledovanie, pravidelné hlásenie stavu zásob
- pravidelné mesačné inventúry zásob

- práca v príjemnom mladom kolektíve
- stabilné zázemie v rozrastajúcej sa spoločnosti
- zabezpečené stravovanie
- možnosť ubytovania
- práca v prestížnom rezorte Maladinovo
- zľavy na všetky služby v rezorte - reštaurácia, wellness, ubytovanie, pivné kúpele, prenájom priestorov na osobné oslavy
- bohatý benefitný program
- karta Multisport a stravovacia karta UP
- poskytujeme ubytovanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Ubytovací komplex na brehu Liptovskej Mary, ktorý tvorí 7 apartmánových domov s 91 apartmánmi, wellness a reštaurácia Bernard Pub Maladinovo. Miesto práce sa nachádza len 10 min. pešo od Aquaparku Tatralandia, na brehu Liptovskej Mary a 1,8 km od vlakovej stanice v Liptovskom Mikuláši.

Viac info o rezorte: www.maladinovo.sk
ID: 4072134  Dátum zverejnenia: 1.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac