Office manager- Asistentka

MAKINO s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
02.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Makino s.r.o. hľadá do svojho tímu efektívnu a skúsenu kolegyňu na pozíciu Office manager- Asistentka .
Pracovná náplň:
- administratívna podpora (prichádzajúce telefónne hovory, e-mailová korešpondencia, písanie obchodných listov, faxov, príprava prezentácií, správy);
- starostlivosť o návštevníkov (príprava konferenčných miestností, catering, zákaznícky servis);
- cestovná administratíva: rezervácia hotelov a letov, požičiavanie áut atd.
- aktuálny zákaznícky servis a komunikácia s klientami, rovnako ako komunikácia s ostatnými divíziami v rámci Európy a sveta;
- príprava, spracovanie a realizácia marketingových aktivít.

- práca v mladom, dynamickom tíme;
- aktívne využívanie angličtiny;
- profesionálne pracovné prostredie v medzinárodnej firme.

Svoje CV spolu s motivačným listom v jazykových mutáciach (SVK; ENG) posielajte na adresu: MECJobcenter@makino.eu
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvánkou do 2.kola.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.12.2017 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a
Český jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Administratívne a ekonomické znalosti

Hospodárska korešpondencia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - expert
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Počet rokov praxe

1

- znalosť ďalšieho svetového jazyka výhodou (RUS, GER);
- self-motivated;
- ochota učiť sa;
- tímový hráč;
- zodpovednosť.

MAKINO Europe je mladá dynamická organizácia v oblasti priemyslu nástrojov pre strojárenstvo. Sme integrálnou súčasťou medzinárodnej skupiny MAKINO Group kótovanej na japonskej burze cenných papierov. Naše činnosti zahŕňajú marketing, predaj, technické riešenia, výrobu a služby v oblasti inovačných technológií pre globálny trh. Získavame dôveru našich zákazníkov prostredníctvom vedúceho postavenia v technike a vynikajúcej kvalite a našu pozíciu neustále upevňujeme. Naši vysoko motivovaní pracovníci majú potrebnú flexibilitu a všestrannosť požadovanú pre výnimočné dodávky v stále sa meniacom prostredí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Tuhovská 31
831 06 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Svetlana Stanchuk
E-mail: poslať životopis
ID: 1779219   Dátum zverejnenia: 4.12.2017