Sales manager so znalosťou českého jazyka

MAKE PROFIT SRL

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1 200 EUR/měsícsadzba + bonusy

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo musíte urobiť?
- Budete v kontakte s klientmi, ktorí už zanechali žiadosť na webovej stránke a majú záujem o kúpu;
- Budete konzultovať na základe našich scenárov, riešiť námietky a realizovať predaj;
- Zadávate údaje do systému crm.

Čo ponúkame na oplátku:
- Práca na diaľku odkiaľkoľvek na svete.
- Zisk na začiatku 1200-1500 eur. Ďalších bude viac. Váš príjem nie je obmedzený a závisí len od vás
- Flexibilný rozvrh 5/2, plávajúce víkendy a zmeny si môžete vybrať;
- Podpora 24/7 počas práce;
- možnosti rozvoja (školenia, kariérny rast);
-e možné pracovať iba na zmluvu na dohodu

Nemáme žiadne prehnané požiadavky! Potrebujete len:
- Úroveň B2-C2 český ;
- Dobré komunikačné zručnosti;
- Mať dobré znalosti práce s počítačom;
- Notebook, slúchadlá a vysokorýchlostné pripojenie na internet.

Ak sa vás to týka, prihláste sa teraz!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Pokročilý (C1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Velká mezinárodní společnost s vysokou reputací v Evropě, Asii a Latinské Americe rozvíjí a otevírá nové pobočky. Hlavní směr společnosti - aktivní prodej výrobků z kategorie "krása", "zdraví" a souvisejících výrobků.

Do našeho týmu rádi přijmeme aktivní a ambiciózní zaměstnance se znalostí slovenského/českého jazyka. A my vám dokážeme, že práce v call centru je nejen mimořádně výhodná, ale otevírá také nové perspektivy kariérního a osobního růstu!
ID: 4527408  Dátum zverejnenia: 27.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/měsíc