Reagujte bez životopisu

Viazač armatúr a roxorov na veľkých stavbách

Makati s.r.o.

Miesto práce
Innsbruck, Rakúsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
od 24.5.2020
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiac10.- EUR / hod. v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Viazanie roxorov a armatúr pri stavebných prácach, pracovná doba pondelok až piatok od 6.00 do cca 16.00

Zabezpečené ubytovanie v slovenskom kolektíve v apartmánoch s kuchynkou na náklady firmy. Doprava na a z pracoviska zabezpečená na náklady firmy. Nutné zobrať len oblečenie a bezpečnostnú pracovnú obuv, všetko ostatné poskytneme vrátane pitného režimu. Pracovná zmluva je uzatvorená na TPP priamo so slovenskou stavebnou spoločnosťou MAKATI s.r.o.

Informácie o výberovom konaní

NÁBOR ZNOVA ZAHÁJENÝ !
Maximálny vek uchádzačov je 50 rokov, formulár A1 pre vyslanie do inej krajiny EU na prácu vyriešime za Vás. Zatiaľ nutný negatívny COVID TEST, pri nástupe nie starší ako 4 dni. COVID TEST je na náklady našej spoločnosti, uhrádzame ihneď po jeho vykonaní a zaslaní potvrdenia. Seriózna práca dlhodobo. Výplatný termín do 10. dňa nasledujúceho mesiaca. Možnosť záloh. Odvoz zabezpečený na náklady firmy z Bratislavy.
NIE SME ŽIADNA SPROSTREDKOVATEĽSKÁ AGENTÚRA.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Počet rokov praxe

NUTNÁ !!!

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Skúsenosti s uvedenou činnosťou ( viazanie železa viazacími kliešťami ) sú PODMIENKA, manuálna zručnosť, fyzická zdatnosť.

Výstavba priemyselných a administratívnych budov v Rakúsku

Klincova 37
821 08 Bratislava

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3882133  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac