Pracovník do mäsovýroby

Majster mäsiar, s.r.o.

Miesto práce
Svätopeterská, Hlohovec
Termín nástupu
ihneď
1 300 EUR/mesiacPo skúšobnej dobe navýšenie mzdy. + Príspevok na stravu v rámci zákona

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať v potravinárskom priemysle? Máte skúsenosti s výrobou mäsových výrobkov?
Ak máte skúsenosti s výrobou mäsových výrobkov a viete obsluhovať dané stroje, ktoré sa pri výrobe používajú, tak potom je toto to správne miesto pre vás!

Ide o relatívne jednoduchú prácu, pri ktorej budú vaše povinnosti zahŕňať:
- váženie a kutrovanie vstupných surovín
- výroba klobás, salám a iných mäsových produktov;
- obsluha strojov na spracovanie mäsa
- kontrola kvality výrobkov;
- manipulácia s tovarom v rámci skladov
- 100% zdravotný stav a platný potravinársky preukaz nevyhnutný
- ubytovanie nezabezpečujeme!

- zamestnanie v stabilnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou
- práca na 1 zmenu
- práca na hlavný pracovný pomer a mzda vždy načas
- stravné lístky vyplácané v hotovosti
- dlhodobá pracovná perspektíva

Vážime si každý záujem o prácu v našej spoločnosti, ale dovoľujeme si informovať, že odpovedať budeme len kandidátom, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Potravinárstvo, spracovanie mäsa a výroba mäsových výrobkov

- predchádzajúca prax vo výrobe a spracovaní mäsa - výhodou,
- minimálne základná znalosť technológií na výrobu mäsových produktov,
- manuálna zručnosť,
- spoľahlivosť, zodpovedný prístup k práci,

Majster mäsiar je rodinná firma, ktorá sa od svojho vzniku venuje spracovaniu a rozrábaniu bravčového, hovädzieho mäsa a predovšetkým výrobe kvalitných mäsových výrobkov podľa osvedčených receptúr.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4539677  Dátum zverejnenia: 16.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac