Vodič MKD C+E

Major International s.r.o.

Miesto práce
Moyzesova 40, Nitriansky kraj, okres Nové Zámky
Termín nástupu
01.01.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie plachtovej návesovej súpravy.
Jazdia sa štáty SK, H, A, CZ, DE, Benelux. Víkendy doma!!!

- práca nie na turnus, ALE AK MÁTE ZÁUJEM VIEME PONUKNÚŤ DVOJTÝŽDŇOVÝ CYKLUS (výked vonku, výkend doma)-ZAUJÍMAVÉ OHODNOTENIE!
- 45 hodinové pauzy sa robia doma v Nových Zámkoch cez víkend
- práca v stabilnej dopravnej spoločnosti, 25 rokov na trhu
- seriózny prístup k zamestnancom
- pravidelné a na čas vyplácanie mzdy je samozrejmosťou
- jazdná súprava je pridelená vodičovi, nestrieda sa
- vozidlá min. EEV a sú vybavené mýtnymi jednotkami na faktúru (žiadne dobíjanie po pumpách)
- jazda podľa predpisov 561/2006
- poistenie liečebných nákladov pri úraze vodiča
- parkovanie Vášho osobného auta vo vlastnom stráženom firemnom areáli v Nových Zámkoch
- nástup možný ihneď alebo od januára 2018

Váš životopis s fotografiou môžete posielať buď e-mailom na [email protected]
alebo najlepšie je zavolať priamo +421-907-432182

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

C, E

Počet rokov praxe

1

- prax vo vedení nákladného vozidla minimálne 1 rok
- seriózne správanie
- chuť pracovať
- vodičský preukaz (skupina C, E)
- kvalifikačná karta vodiča
- platné psychotesty
- lekárske vyšetrenie

Zaoberáme sa výhradne medzinárodnou kamiónovou dopravou už od roku 1992. Medzi našou hlavnou destináciou je Nemecko a Rakúsko. Ponúkame stabilné pracovné miesto, pričom snažíme sa udržať rodinnú atmosféru vo firme.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3262450  Dátum zverejnenia: 6.12.2017