Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Pomocná sila v kuchyni

MAJO PO, s.r.o

Miesto práce
Budovateľská 38, Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
čo najskôr
750 EUR/mesiacmzda sa môže meniť na základe praxe, šikovnosti a chuti pracovať

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
  • Vykonávanie pomocných prác v kuchyni
  • Starostlivosť o upratovanie a udržiavanie čistoty v kuchyni
  • Obsluha strojov a zariadení v kuchyni
  • Pomoc pri príprave surovín a jedál
  • Pracovná doba od 6:00 do 14:00 s 30-minútovou prestávkou na obed
  • Pracuje sa od pondelka do piatku, víkendy sú voľné
  • Práca v tíme a spolupráca s kuchárom a ďalšími členmi personálu
  • Typická náplň práce môže zahŕňať umývanie riadu, čistenie kuchynských spotrebičov a pomáhanie s organizáciou skladových zásob
  • Možnosť vychutnať si výborné jedlo, ktoré sa pripravuje v našej kuchyni

kontakt emailom, telefonicky alebo osobne našej Jedálni MAJO na Budovateľskej 38 v Prešove

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, hotelová akadémia, kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

pomocná sila v kuchyni

Samozrejme je potrebná zdravotná spôsobilosť (zdravotný preukaz), odborná spôsobilosť (hygienické minimum alebo ukončené vzdelanie v obore). Prax v obore je výhodou

  • Znalosť základov hygieny a bezpečnosti v kuchyni
  • Komunikatívnosť a tímový duch
  • Skúsenosti v podobnej pozícii sú výhodou

Sme jedáleň na Budovateľskej ulici v Prešove.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4817858  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac