Opatrovateľ/ka v špecializovanom zariadení

Maják n.o.

Miesto práce
Zdoba, Sady nad Torysou-Zdoba
Termín nástupu
ihneď
820 EUR/mesiacZákonom stanovené príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky. Hrubá mesačná mzda ca.1050-1100 eur.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- fyzická starostlivosť o 9 nevidiacich a nepočujúcich dospelých,
- rozvíjanie a upevňovanie hygienických a sebaobslužných návykov,
- vykonávanie činností pri realizácii individuálneho plánu.
Denná zmena: 7.00-19.00 hod., nočná zmena: 19.00-7.00 hod.
Práca aj cez víkendy a sviatky.

- príjemné pracovné prostredie v rodinnom dome s vlastnou záhradou
- účasť na voľnočasových aktivitách
(bazén, kone, soľná jaskyňa, výlety, spoločenské podujatia)
- masáže odborníkom za symbolickú cenu priamo v zariadení
- poskytnuté pracovné oblečenie a obuv
- vzdelávanie/školenia
- domáca strava
- príspevok na stravu za prácu v noci
/Zamestnancom neposkytujeme ubytovanie/

- zaslať žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom na e-mailovú adresu
- zaslať tiež referenciu/pracovný posudok posledného zamestnávateľa
- v prípade záujmu Vás budeme kontaktovať a uvedieme dátum a čas výberového konania
- na výberové konanie je potrebné doniesť originál žiadosti a životopisu, osvedčenie o absolvovaní opatrovateľského kurzu a hygienického minima

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Opatrovateľstvo/sociálna sféra

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Prax 1 rok v zariadení sociálnych služieb, priama práca so zdravotne ťažko postihnutou osobou

Počet rokov praxe

1

- osvedčenie o absolvovaní opatrovateľského kurzu a hygienického minima,
- schopnosť učiť sa posunkový jazyk,
- ľudský prístup voči klientom zariadenia,
- schopnosť pracovať v tíme,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- kreativita.

Maják n.o.:
- je nezisková organizácia, ktorá bola založená Združením rodičov a priateľov hluchoslepých detí na Slovensku v roku 2003
- je špecializované celoročné zariadenie s kapacitou 9 miest
Našim poslaním je:
- vytvárať rodinné prostredie pre cieľovú skupinu zariadenia, ktoré je otvorené novým možnostiam, rôznym aktivitám a inovatívnym prístupom
- prijímať zaujímavé výzvy s cieľom prekonávať bariéry postihnutia
- zabezpečovať podmienky pre plnohodnotný a kvalitný život našim prijímateľom sociálnych služieb s rešpektovaním ich autonómie, individuálnych potrieb, komunikačných zručností a záľub
- vychádzať z jedinečnosti človeka, jeho potrieb a práv na dôstojný a plnohodnotný život.
Pre viac informácií: www.majak-no.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

ID: 4766079  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac