Office Asistent

MAIND, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy od 1000 Eur brutto mesačne, plus ďalšie odmeny (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na tejto pozícii zúročíte svoje komunikačné schopnosti a dobrý time-manažment. Hľadáme šikovnú organizátorku a tímovú hráčku na dlhodobú spoluprácu. Komunikácia a spolupráca s interným tímom bude zahŕnať:
• Administrácia prístupov do interných systémov pre zamestnancov a spolupracujúce subjekty, e-mail, interné systémy
• Podpora pri spracovaní dokumentov pre obchodné súťaže, obchodné ponuky a zmluvy, evidovanie a archivácia dokumentov
• Administratívna podpora projektovej kancelárie – sledovanie výkazov odpracovaného času na projektoch, scanovanie, evidencia a ukladanie projektovej dokumentácie,
• Spracovanie podkladov pre mzdy - dochádzka
• Vedenie evidencie došlých objednávok a faktúr
• Vedenie došlej a odoslanej pošty
• Vedenie evidencie dodávateľských a odberateľských zmlúv
• Zodpovednosť za chod kancelárie –evidencia firemného majetku, nákup spotrebného tovaru, kontakt na upratovacie služby a údržbu.

• Flexibilná, samostatná práca s vlastnou zodpovednosťou
• Mesačné stretnutia s kolegami formou spoločných raňajok
• Poistenie Metlife - po uplynutí skúšobnej doby
• Občerstvenie na pracovisku (Káva, čaj, mlieko)
• Teambuildingy
• Neformálne pracovné prostredie
• Telocvična – raz týždenne
• MultiSport program - po uplynutí skúšobnej doby

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft SharePoint - základy
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

2

• Samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
• Schopnosť dobrej organizácie práce
• Zmysel pre detail
• Komunikačné a sociálne zručnosti
• Flexibilita pri plnení úloh podľa meniacich sa priorít
• Skúsenosti s Microsoft Word, Excel a PowerPoint
• Min. mierne pokročilá znalosť anglického jazyka je podmienkou

MAIND je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Intelligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.
Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.
Narastajúci objem údajov si vyžaduje nové prístupy v ich spracovaní, a preto sa intenzívne venujeme aj technológiám Big Data a ich reálnemu využitiu v praxi.
Naše služby zahŕňajú projekty na kľúč, poskytovanie expertných služieb, komplexnú správu a podporu BI prostredia klientov, a v neposlednom rade BI as a Service spolu s vývojom a prevádzkou aplikácií na našej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho 7
821 04 Bratislava
ID: 3418975   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy od 1000 Eur brutto mesačne, plus ďalšie odmeny (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností).