IT Projektový manažér

MAIND, s.r.o.

Miesto práce
Galvaniho 7, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Základná zložka mzdy od 1500Eur brutto mesačne, plus ďalšie odmeny (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia je vhodná pre kandidáta, ktorý má skúsenosti v riadení IT softwarových projektov a svoju kariéru chce ďalej rozvíjať v oblasti projektov zameraných na spracovanie dát - DWH / BI riešenia.
Popis práce:
• Riadenie zmenových požiadaviek a projektov podpory
• Komunikácia s klientami
• Príprava a riadenie plánu projektov, riadenie rizík a problémov
• Spolupráca na príprave ponúk
• Sledovanie incidentov zaznamenaných na úrovni L1 Service desku a prerozdeľovanie úloh, koordinovanie jednotlivých členov projektového tímu
• Zodpovednosť za dodržiavanie SLA vyplývajúcich so zmlúv so zákazníkmi
• Kontrolovanie dodržiavania stanoveného rozpočtu, termínov a kvality dodávok
• Zabezpečovanie objednávok, akceptácie diela a fakturácie
• Pravidelný reporting v rámci firmy a voči zákazníkom
• Riešenie ďalších úloh pridelených nadriadeným

• Práca v oblasti DWH a BI
• Participácia na projektoch vo veľkých spoločnostiach pôsobiacich vo finančnom sektore (bankovníctvo, poisťovníctvo), energetike, maloobchode a telekomunikáciách
• Školenia a certifikácia v oblasti projektového manažmentu
• Mesačné stretnutia s kolegami formou spoločných raňajok
• Poistenie Metlife - po uplynutí skúšobnej doby
• Občerstvenie na pracovisku (Káva, čaj, mlieko)
• Teambuildingy
• Neformálne pracovné prostredie
• Telocvična – raz týždenne futbal
• MultiSport program - po uplynutí skúšobnej doby

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, ekonomické, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Project - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• Komunikatívnosť
• Organizačná schopnosť
• Rozhodnosť
• Schopnosť riešiť problémy
• Odolnosť voči stresu
• Flexibilita
• Znalosť projektov v oblasti IT a SW inžinierstva podmienkou
• Jira, Confluence a MS Project výhodou

MAIND je slovenská konzultačná spoločnosť, ktorá sa od roku 2005 systematicky venuje primárne oblasti spracovania štruktúrovaných a neštruktúrovaných dát. Našim klientom ponúkame expertízu v oblastiach ako sú Data Warehouse, Business Intelligence, Reporting, Master Data Management, Operational Datastore a Enterprise Application Integration.
Medzi našich klientov sa radia popredné spoločnosti v oblasti bankovníctva, poisťovníctva, telekomunikácií a retail nie len na Slovensku, ale aj v Rakúsku a Českej republike.
Narastajúci objem údajov si vyžaduje nové prístupy v ich spracovaní, a preto sa intenzívne venujeme aj technológiám Big Data a ich reálnemu využitiu v praxi.
Naše služby zahŕňajú projekty na kľúč, poskytovanie expertných služieb, komplexnú správu a podporu BI prostredia klientov, a v neposlednom rade BI as a Service spolu s vývojom a prevádzkou aplikácií na našej infraštruktúre.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Galvaniho 7
821 04 Bratislava
ID: 3415408   Dátum zverejnenia: 8.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Základná zložka mzdy od 1500Eur brutto mesačne, plus ďalšie odmeny (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností).