Budujte s nami Vašu kariéru

Dátový analytik

Miesto práce
MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiac+10% variabilná zložka, nástupný bonus 200Eur. Nástupný plat závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Spracovanie a analýza údajov o výsledkoch spoločnosti
  • Analýza investícií spoločnosti z viacerých hľadísk, analýza nákladovosti
  • Príprava rozpočtov, údržba dát v SAPe
  • Finančné kalkulácie, výrobné kalkulácie, produktivita
  • Príprava podkladov pre mesačné, polročné a ročné závierky, údržba dát v SAPe
  • Pravidelný mesačný reporting
  • Denná práca s MS Excel

 stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
 13. plat
 14. plat (letná odmena)
 nástupný bonus 200Eur
 variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe)
 príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
 príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
 príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
 príspevok na dopravu
 dni zdravia
 príspevok na stravovanie
 bonus za odpracované roky
 možnosť kariérneho rastu

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu v slovenskom aj v anglickom jazyku.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať na danej pozícii, kontaktovať budeme však len tých, ktorí spĺňajú uvedené kritériá.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

financie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Veľmi dobrá znalosť MS Office
  • AJ na komunikatívnej úrovni podmienkou
  • Analytické myslenie
  • Zodpovedný prístup
  • Práca v SAP výhodou
  • Prax v automobilovom priemysle výhodou

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Laclavíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4726946  Dátum zverejnenia: 2.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac