Budujte s nami Vašu kariéru

Disponent logistiky

Miesto práce
Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 100 EUR/mesiacnástupný plat závisí od skúseností kanditáta, +10% variabilná zložka mzdy, nástupný bonus 500Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Aktívne komunikuje so zákazníkom v rámci objednávok a prípadných reklamácii dodávkovej spôsobilosti
  • Operatívne rieši zmeny zákazníckych požiadaviek s plánovačom výroby
  • Vykonáva administratívne činnosti na oddelení logistiky (objednávky, prepravné faktúry, CMR, certifikáty, SAP...)
  • Podieľa sa na zákazníckych a interných telekonferenciách či stretnutiach
  • Zodpovedá za plnenie podnikových cieľov v oblasti dodávkovej spôsobilosti ktoré priebežne monitoruje a vyhodnocuje
  • Plní individuálne úlohy podľa pokynov nadriadeného vyplývajúce z charakteru pracovného miesta

 stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
 13. plat
 14. plat (letná odmena)
 nástupný bonus 500Eur
 variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe)
 príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
 príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
 príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
 dni zdravia
 príspevok na stravovanie
 bonus za odpracované roky
 možnosť kariérneho rastu

Pozícia je obsadzovaná pre Mahle Industrial Thermal Systems.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • Nutnosť ovládať anglický jazyk na komunikatívnej úrovni (denná komunikácia)
  • Chuť pracovať
  • Flexibilita
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Komunikatívnosť

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Laclavíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4594082  Dátum zverejnenia: 19.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac