Budujte s nami Vašu kariéru

Inžinier sériovej kvality

Miesto práce
MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 900 EUR/mesiacvrátane variabilnej zložky a príplatkov, NÁSTUPNÝ PLAT ZÁVISÍ OD SKÚSENOSTI KANDIDÁTA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • plánuje audit výrobku, riadi jeho vykonanie (spolupráca laboratórium externé, interné)
  • plánuje/vykonáva/reportuje audit procesu, riadi plnenie nápravných opatrení, reportuje stav
  • zodpovedá za QMS podľa požiadaviek normy IATF16949:2015, vykonáva audity v rámci Mahle
  • podpora počas zákazníckych auditov
  • plánuje, organizuje a kontroluje činností operátoriek zmenovej kvality
  • plánuje, riadi a sleduje splnenie nápravných opatrení, reportuje nájdené nezhody, štandardizuje
  • plánuje, riadi a sleduje splnenie nápravných opatrení, reportuje nájdene nezhody, spätná väzba na výrobu
  • plánuje a riadi akcie na zníženie šrotu
  • tvorba kontrólnych plánov, praktické vykonávanie, riadenie externých, interných zdrojov na vystupnú kontrolu/ sortovanie, reporting stavu, plánuje, riadi a sleduje plnenie náparavných opatrení, spätná väzba na výrobu
  • zodpovedný za tvorbu a dodržiavanie platných pracovných postupov podľa pravidiel MBMS, vedie katalóg chýb
  • školí pracovníkov na postupy v rámci zodpovednosti, pravidelné školenie operátorov na katalóg chýb

  • stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
  • 13. plat
  • 14. plat (letná odmena)
  • nástupný bonus 500Eur
  • variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe)
  • príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
  • príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
  • príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
  • dni zdravia
  • príspevok na stravovanie
  • bonus za odpracované roky
  • možnosť kariérneho rastu

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.
Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • chuť učiť sa nové veci
  • prax v automobilom priemysle výhodou
  • zodpovedný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť
  • znalosť APQP, MSA, SPC, PPAP, FMEA
  • interný audítor ISO/TS 16949
  • interný audítor VDA6.3, VDA6.5
  • znalosť 8D a Problem solving
  • čítanie výkresovej dokumentácie

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Vladimíra Hašanová
Tel.: +421917982076
E-mail: poslať životopis
ID: 4476578  Dátum zverejnenia: 2.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac