Budujte s nami Vašu kariéru

Údržbár

Miesto práce
MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 750 EUR/mesiacvrátane variabilnej zložky a príplatkov, nástupný bonus 500Eur NÁSTUPNÝ PLAT ZÁVISÍ OD SKÚSENOSTI KANDIDÁTA

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zabezpečuje prevádzkyschopnosť výrobných zariadení a vykonáva preventívnu údržbu ako aj potrebné opravy zariadení ( elektrika, mechanika )
  • Analyzuje stupeň poškodenia zariadení a navrhuje spôsob riešenia opráv s cieľom predchádzať poškodeniu do budúcna
  • Podieľa sa na inštalácii a rozbehu nových zariadení ako aj na potrebných elektroinštalačných prácach v rámci výrobných zariadení ( elektrika, mechanika )
  • Eviduje technické dáta o priebehu a výsledku práce ako aj o vymenených dieloch
  • Operatívne rieši s vedúcim výrobnej zmeny priority v prípade náhlych výpadkov
  • Plní individuálne úlohy podľa pokynov nadriadeného vyplývajúce z charakteru pracovného miesta

 stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
 13. plat
 14. plat (letná odmena)
 nástupný bonus 500Eur
 variabilná zložka mzdy (max. 10% mzdy, po skúšobnej dobe)
 príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
 príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
 príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
 dni zdravia
 príspevok na stravovanie
 bonus za odpracované roky
 možnosť kariérneho rastu

Túto pracovnú pozíciu obsadzujeme pre spoločnosti Mahle Behr a aj Mahle Industrial Thermal Systems.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

  • znalosti z oboru automatizácie, elektroniky, výrobných systémov, údržbárskych systémov
  • zdravotná spôsobilosť na nočnú prácu
  • zodpovedný prístup, samostatnosť a spoľahlivosť
  • znalosť anglického/nemeckého jazyka výhodou

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Soňa Laclavíková
E-mail: poslať životopis
ID: 4105583  Dátum zverejnenia: 25.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac