Logo MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Technológ pre rozvoj a zlepšovanie procesov výroby

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
po vzájomnej dohode
Od 1 350 EUR/mesiac+ 5 % prémie po skúšobnej dobe ( 1418 EUR), výška nástupného platu závisí od skúseností kandidáta, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • vypracovanie špeciálnych technologických postupov a návodov na obsluhu strojných zariadení,
  • vypracovanie technologických postupov na opravu nepodarkov,
  • stanovenie výkonových a materiálových noriem, ich aktualizácia v  systéme SAP
  • kontrola priradenia výkresov výrobkov v systéme SAP
  • vypracovanie technologických odchýliek a zmenoviek a zodpovednosť za ich správnosť a aktuálnosť, ich riadenie a archiváciu aj v databáze
  • vypracovanie dielenskej dokumentácie
  • nastavenie GIB DISPO COCKPIT plánovanie v SAP systéme
  • kalkulácia kariet meradiel dĺžky oblúka pro kalibrácii meradiel
  • kontrola a archivácia záznamov o výrobe vzoriek

​- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere na plný pracovný úväzok vo
​firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
​- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
​- mesačné prémie 5%
​- DDP do výšky 3%
​- stravné lístky v hodnote 6,10 EUR alebo finančný príspevok v hodnote 5,54 EUR
​- odmeny pri životných a pracovných jubileách
​- systémové vzdelávanie
​- príspevok na dopravu
​- 13. a 14. plat.​

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v strojárstve 2 roky

​- znalosť SAP vítaná
​- bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, zvládanie stresových situácií, tímová práca, spoľahlivosť a precíznosť​

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Eva Mikulová
Tel.: +421435808116
E-mail: poslať životopis
ID: 4805620  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac