Procesný inžinier (galvanické pokovovanie)

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 3 000 EUR/mesiacnástupný plat závisí od skúseností kandidáta, + 5 % prémie po skúšobnej dobe, + 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za každodennú prevádzku galvanických liniek, procesu pokovovania a čistiareň odpadových vôd
• sleduje záznamy výstupných údajov procesov na základe špecifikácií a vykonáva potrebné korekcie a úpravy
• spracúva podklady pre rozvoj technológie, zavádzanie nových chemických zložení povrchov, spolupracuje s centrálnym rozvojovým tímom
• spolupracuje s oddelením výroby, kvality a logistiky
• plánuje a realizuje transfer pre nové a existujúce galvanické linky
• udržiava a neustále zlepšuje galvanické linky
• vyškoľuje a zaškoľuje laboratórny personál na analýzu procesu pokovania a čistenia odpadových vôd
• spolupracuje s R&D a GTC (globálna technická koordinácia)
• kontroluje výrobné normy a vytvára pracovné inštrukcie
• prispieva k procesu FMEA
• poskytuje poradenstvo v súvislosti so súčasnými a budúcimi environmentálnymi normami

- možnosť sebarealizácie a profesijného rastu v perspektívnej zahraničnej spoločnosti
- zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere vo firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
- zaujímavé benefity (mesačné prémie 5%; DDP do výšky 3%; stravné lístky 6,10 EUR / finančný príspevok v hodnote 5,54 EUR ; príspevok na dopravu; odmeny pri životných a pracovných jubileách; systémové vzdelávanie; príspevok na dopravu; v prípade plnenia hospodárskeho výsledku 13. a 14. plat)

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

chemické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

• min. 3-5-ročné skúsenosti s procesom galvanického pokovania
• skúsenosti s riadením galvanických liniek
• znalosti a skúsenosti s procesmi SPC
• skúsenosti s procesom pokovovania cínom, zliatinami cínu, olovom a niklom
• znalosť systémov kvality ISO 9001, IATF 16949
• dobrá znalosť štruktúrovaného riešenia problémov (znalosť Six Sigma je vítaná)
• znalosť predpisov týkajúcich sa HSE v súvislosti s galvanickým pokovaním je podmienkou

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4190549  Dátum zverejnenia: 22.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac