Manažér technického oddelenia

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Dolný Kubín
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500 Eur + ročné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovedá za bezproblémový chod technického oddelenia v rámci spoločnosti
• zodpovedá za implementáciu a rozvoj procesov APQP,PDP, FMEA, CP
• zodpovedá za prípravu podkladov k ponukovému konaniu a prípravu technicko-technologickej dokumentácie pre nové výrobky a jej udržiavanie pre výrobky odovzdané do sériovej výroby
• zodpovedá a posudzuje vyrobiteľnosť nových výrobkov
• zodpovedá za nastavovanie procesov optimalizácie výrobného procesu, sledovanie trendov a zavádzanie nových technológií do výroby
• efektívne vykonávanie činností nákupu a údržby výrobných prostriedkov
• prípravu podkladov a uvedenie nových nakúpených zariadení do výrobnej praxe
• dohliada nad zabezpečovaním pravidelnej a odbornej údržby
• zodpovedá za zavedenie systému TPM, monitorovanie a sledovanie účinnosti údržbárskych činností, plánovanie opráv a reportovanie KPI
• zabezpečuje konštrukčnú prípravu stredne zložitých CI projektov, koordinuje a zabezpečuje ich realizáciu
• zodpovedá za dodržiavanie plánovaných ukazovateľov
• reportovanie a monitorovanie vybraných ukazovateľov, ich zadávanie a odsúhlasovanie v IS spoločnosti
• prípravu stratégie strednodobého a dlhodobého rozvoja výrobných technológií spoločnosti, pripravuje podklady a spolupracuje s BU vedením
• efektívne riadenie stavu pracovníkov, zabezpečenie ich vzdelávania a motivácie

• zamestnanie v hlavnom pracovnom pomere na plný pracovný úväzok vo
firme, ktorá je súčasťou nadnárodnej spoločnosti MAHLE International GmbH
• týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
• pracovný pomer na dobu neurčitú
• skúšobná doba 3 mesiace
• nástup možný podľa dohody
• zmluvný plat dohodou
• zaujímavé benefity (ročné odmeny, DDP do výšky 3%; stravné lístky DOXX v hodnote 4,50 EUR aj počas dovolenky, práceneschopnosti, ošetrovania člena rodiny, prekážok na strane zamestnanca; odmeny pri životných a pracovných jubileách; systémové vzdelávanie)

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu:

[email protected]

Uzávierka prihlášok je dňa 21.6.2018.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Prihlásení uchádzači budú pozývaní na osobné pohovory priebežne.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárskeho resp. technického zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

• skúsenosti na manažérskej pozícii min. 4 roky
• skúsenosť s projektovým vedením a riadením
ľudí
• znalosť anglického jazyka aktívna komunikácia slovom i písmom
• aktívny a samostatný prístup k práci, schopnosť stanoviť si priority a určiť vhodné riešenia
• strategické a logické myslenie
• vysokú zodpovednosť, motiváciu a lojalitu

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3396067  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 2500 Eur + ročné prémie