Zmenový majster / majsterka

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o., Nábrežie Oravy, Dolný Kubín-Mokraď
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiac+ 5 % prémie po skúšobnej dobe ( 1260 EUR), výška nástupného platu závisí od skúseností kandidáta, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- riadenie a organizácia výroby na zmene podľa plánov výroby
- zabezpečenie plynulého chodu výroby, stanovenie priorít a rozdeľovanie denných úloh
- riadenie objemu a kvality výroby podľa požiadaviek logistiky
- zadeľovanie pracovníkov na pracoviská a kontrola dodržiavania pracovných technologických procesov
- spracovanie podkladov z výroby k ranným mítingom SFM
- kontrola a evidencia odpracovaných hodín pracovníkov zmeny
- uzatváranie dochádzky na mesačnej báze a príprava podkladov ku mzdám
- zabezpečenie odstránenia závad zistených počas výrobného procesu
- zabezpečenie odborného zaškolenie zamestnancov na výrobné zariadenia, hodnotenie pracovníkov
- dodržiavanie systému separácie nezhodných výrobkov
- kontrola skladových transakcií v systéme SAP
- kontrola dodržiavania čistoty, poriadku a predpisov BOZP, PO na pracoviskách a pravidelné preškoľovanie pracovníkov
- účasť na riadení odpadového hospodárstva a na riadenom nakladaní s nebezpečnými látkami
- práca vo viaczmennej prevádzke vrátane víkendov

- stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
- 37,5 hod. týždenný fond
- systémové vzdelávanie
- mesačné prémie 5%
- DDP do výšky 3%
- stravné lístky / finančný príspevok v hodnote 5,50 EUR
- odmeny pri životných a pracovných jubileách
- príspevok na dopravu
- 13. a 14. plat

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky.
Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárskeho resp. technického zamerania

Počet rokov praxe

3

- práca s PC -Microsoft Excel – pokročilá znalosť
- znalosť SAP vítaná
- skúsenosť s riadením kolektívu
- bezúhonnosť, komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, schopnosť pracovať pod časovým tlakom, zvládanie stresových situácií, tímová práca, spoľahlivosť a precíznosť

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3303253  Dátum zverejnenia: 3.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac