Referent technickej prípravy výroby

MAHLE Engine Components Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Nábrežie Oravy 625/12, okres Dolný Kubín
Termín nástupu
01.01.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- doplňovanie technických dát do SAP- informačného systému
-pridávanie chýbajúcich rozmerov výrobkov v systéme
- scanovanie výkresovej dokumentácie
- archiváciu výkresovej dokumentácie na sieť MAHLE
- balenie vzorkových výrobkov podľa špecifických požiadaviek zákazníka

Ponúkame:
- týždenný pracovný čas 37,5 hodiny
- pracovný pomer na dobu určitú 3 mesiace
- zaujímavé benefity ( stravné lístky DOXX v hodnote 4,50 EUR )

V prípade Vášho záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis cez e-mail na adresu: [email protected]ť budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám.
Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené prostredníctvom e-mailu, prípadne telefonicky. Osobné údaje kandidátov, ktorí neuspejú vo výberovom procese budú po jeho skončení zlikvidované, v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z., v znení neskorších predpisov, o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- pozícia na dobu určitú (3 mesiace)
- práca s počítačom na pokročilej úrovni
- AJ stredne pokročilá úroveň

Závod v Dolnom Kubíne sa stal súčasťou MAHLE skupiny v roku 2007, odkedy zaznamenáva výrazný rozvoj. Závod je zameraný na výrobu a predaj tenkostenných motorových ložísk, axiálnych ložísk, prírubových ložísk a zakružovaných puzdier na báze bimetalických klzných materiálov. MAHLE v Dolnom Kubíne zamestnáva 430 zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3140392  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou