CMM Operátor/ka (Tvorba programov)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Vykonávanie CMM meraní na základe požiadaviek vychádzajúcich z kontrolných plánov, zákazníckych požiadaviek a príkazov od nadriadeného a harmonogramu CMM
  • Spracovanie nameraných údajov, vytváranie meracích protokolov
  • Zodpovednosť za udržiavanie CMM zariadenia a prislúchajúcej časti laboratória v čistote a v súlade s platnými pravidlami
  • Tvorba programov na CMM zariadení
  • Účasť na aktivitách smerujúcich k riešeniu problémov (Problem Solving Activities) v spolupráci na tvorbe akčných plánov na ich odstránenie
  • Práca v trojzmennej prevádzke

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 250 € / brutto mesačne
• 13. plat
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

2

  • Skúsenosti s meraniami na 3D zariadeniach a tvorbou meracích programov podmienkou (PCDMIS)
  • Stredoškolské / Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
  • Samostatnosť a precíznosť
  • Ochota pracovať a vzdelávať sa

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 4512508  Dátum zverejnenia: 26.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac