MPS (MAHLE PRODUCTION SYSTEM) Inžinier/FMEA Koordinátor

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
01.07.2021
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Koordinácia a identifikácia potrieb a podpora manažmentu v MPS implementácii
• Plánovanie a vykonávanie školení MPS
• Organizovanie workshopov podľa lean princípov
• Vykonávanie MPS self auditov, účasť a podpora externých MPS auditov v závode
• Vyhodnocovanie výkonných indikátorov
• Implementácia vizualizácie vo výrobnom priestore a vizualizačných tabúľ

• Koordinácia a plánovanie pravidelných PFMEA review stretnutí
• Realizácia rizikových analýz procesov pomocou FMEA
• Sledovanie a analyzovanie bezpečnosti, vyrobiteľnosti a servisovania produktov
• Spravovanie, aktualizácie a kontrola PFMEA
• Spolupráca a komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi
• Kontrola procesov v oblasti systému kvality, optimalizácie

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základnú mzdu od 1300,- € / brutto mesačne
• variabilnú zložku mzdy
• možnosť profesijného rastu
• výber zamestnaneckých benefitov

odborné a jazykové školenia
flexibilný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena pre darcov krvi
odmena za odpracované roky
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáž

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

preferované technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Skúsenosti v automobilovom odvetví/kvalita, FMEA a znalosť metodiky
• Skúsenosti so softvérom Plato SCIO, aj zmiernením možných chýb a ich následkov
• Systematické a štruktúrované myslenie
• Anglický jazyk – aktívne, znalosť nemeckého jazyka výhodou

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 4081102  Dátum zverejnenia: 14.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac