R&D inžinier

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce R&D Inžiniera (E\E - elektrotechnika/elektronika| PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Návrh káblových zväzkov pre klimatizačné jednotky (HVAC) pre rôzne projekty
• Programovanie obvodov, práca s technickou dokumentáciou (v programe CATIA V5, 3D SOLID, GTA +, Zuken E³ /
• Projektový manažment s dodávateľmi káblových zväzkov a elektrických kontaktov v sériových projektoch
• Zodpovednosť za kontrolu opatrení na zníženie nákladov
• Zodpovednosť za kontrolu a úspešnú implementáciu všetkých plánovaných zmien so zákazníkom a dodávateľmi, ako aj za komunikáciu so zákazníkmi, dodávateľmi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami v rámci R&D
• Interné reportovanie

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 700 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. plat a variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• a ďaľšie benefity Ti radi predstavíme na pohovore.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a zaslať Váš životopis v anglickom a slovenskom jazyku, spolu so žiadosťou na uvedenú pracovnú pozíciu na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Uchádzačov, ktorí budú spĺňať minimálne kvalifikačné požiadavky budeme kontaktovať .

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý
SAP - pokročilý
Zuken E3 - pokročilý
CATIA - pokročilý
PPAP (Proces schvaľovania dielov pre výrobu) - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Komunikácia (jednanie s ľuďmi), prezentácia výsledkov
• Analyzovanie a riešenie problémov
• Organizovanie a plánovanie práce
• Tímová práca
• Minimálne 3 roky praxe v automobilovom priemysle, skúsenosť na obdobnej pozíciii
• Orientácia na výsledky, zodpovednosť a autonómny pracovný štýl
• Inovatívne myslenie
• Ochota cestovať
• Aktívna znalosť anglického jazyka - slovom / písmom
• CATIA V5 , 3D SOLID
• FMEA

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 79.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 16 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Senica, s.r.o.
Čáčovská cesta 1447/1
905 01 Senica

Kontakt

ID: 3633224  Dátum zverejnenia: 2.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac