Testovací inžinier (hvac) pre R&D

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
okres Senica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1400 EUR brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce TESTOVACIEHO INŽINIERA (HVAC) PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Plánovanie, koordinácia špecifických testovacích aktivít a podpora inžinierov z rôznych oddelení / Výroba, Kvalita / s ohľadom na špecifické požiadavky (rekvalifikácia, analýza základných príčin týkajúca sa kvality, záručných reklamácií, validácia zmien nástroja,...)
• Spracovanie a analýza validačných testov pre HVAC (Heating, Ventilation, and Air Conditioning)
• Vývoj a spracovanie dokumentácie nových testovacích postupov
• Vývoj produktu (HVAC) tak, aby spĺňal požadovaný výkon a špecifikácie zákazníka
• Aktívna účasť v teame (úzka spolupráca s inžinierom pre simulácie, produktovým team leaderom)
• Skúsenosti so simuláciou sú výhodou
• Komunikácia výsledkov s internými a externými zákazníkmi. Prezentácia výsledkov validácie a návrhov na produktové zmeny

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 400 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• výber zamestnaneckých benefitov :
zaškolenie expertmi z Nemecka
flexibilný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena pre darcov krvi
odmena za odpracované roky
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáže

V prípade, že naša ponuka Vás oslovila, tešíme sa na Vaše CV v anglickom a slovenskom jazyku, ktoré môžete poslať prostredníctvom tohto inzerátu, prípadne na [email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Kontaktovaní budú všetci uchádzači, ktorí spĺňajú hlavné kritériá na uvedené pracovné miesto.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky/energetický inžinier (najlepšie klimatizačná technika)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
IBM Lotus Notes - pokročilý
SAP - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania (odbor : strojárstvo, energetika), (najlepšie klimatizačná technika)
• Minimálne 2-3 roky praxe v automobilovom priemysle
• Dobré znalosti v oblasti termodynamiky, hydrodynamiky, metrológie
• Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk – výhoda
• Znalosť MS Office, FMEA, dobré IT zručnosti
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti
• Kreatívne / Inovatívne myslenie

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektrickú mobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 78.000 zamestnancov v 170 výrobných závodoch a 16 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Senica, s.r.o.
Čáčovská cesta 1447/1
905 01 Senica

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3531821   Dátum zverejnenia: 6.11.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1400 EUR brutto mesačne