Testovací technik pre R&D

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacvariabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce TESTOVACIEHO TECHNIKA PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Vykonávanie testov na moduloch HVAC (meranie teploty, tlaku, prúdenia vzduchu a meranie hluku) podľa špecifikácií Mahle a požiadaviek zákazníka
• Podpora všetkých testovacích aktivít ako aj podpora Výrobných inžinierov, Inžinierov kvality (analýza základných príčin týkajúca sa problémov kvality, záručných reklamácií, validácie zmien nástrojov, ...)
• Príprava / modifikácia usporiadania (test.zariadení,stojanov) pre skúšobné vzorky (mechanické, elektrické)
• Príprava a vyhodnotenie protokolov o skúškach (všetky výsledky testov, meraní počas testovania musia byť jasne zdokumentované)
• Príprava HVAC komponentov v prototypovni pre testovanie
• Aktívna účasť na analýze testovacích dát s cieľom identifikovať problémy, ktoré pomôžu tímu pri riešení problémov
• Prevádzka a jednoduchá údržba testovacích zariadení

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 600 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. plat a variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis v anglickom jazyku spolu a motivačný list s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected].

Kandidátov , ktorí budú spĺňať minimálne kvalifikačné požiadavky pozveme budeme kontaktovať ohľadom pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické, mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Stredoškolské vzdelanie elektro-technického zamerania (meracie systémy a chladenie výhodou)
• Minimálne 2-3 roky praxe v automotive (najlepšie klimatizačná technika)
• Dobré zručnosti s meraním a meracou technikou
• Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2)
• Znalosť MS Office, dobré IT zručnosti,
• SAP - výhoda
• Dobré manuálne zručnosti
• Kreatívne/Inovatívne myslenie

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3482769  Dátum zverejnenia: 15.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac