Technik pre výrobu prototypov (hvac operátor) pre R&D

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce TECHNIKA PRE VÝROBU PROTOTYPOV (HVAC OPERÁTOR) PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Vybudovanie prototypov HVAC podľa výkresu, kusovníka a kontrolného plánu alebo náčrtov. Úprava sériového HVAC pre vývojové úlohy.
• Budovanie prototypov HVAC
• Modifikácia HVAC a komponentov (napríklad kinematika)
• Podpora oddelenia kvality (zdokumentovanie možností zlepšenia)
• Dokumentácia možných porúch (návrhy na zlepšenie)
• Komunikácia o možnostiach zlepšovania so zodpovedným inžinierom
• Montáž prístroja na skúšobné body v sériových dieloch.
• Zlepšovanie / pripomienkovanie výrobnej stratégie C-vzoriek na zlepšenie sériovej stratégie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 1000 EUR brutto mesačne

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 000 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• výber zamestnaneckých benefitov :
zaškolenie expertmi z Nemecka
flexibilný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena pre darcov krvi
odmena za odpracované roky
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáže

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis v anglickom jazyku a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Keď budú prebiehať pracovné pohovory, kontaktovať budeme vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

• Stredoškolské vzdelanie technického zamerania
• Minimálne 5 rokov praxe ako mechanik
• Skúsenosti s elektronikou, minimálne na základnej úrovni
• Prax vo frézovaní, sústružení, spájacích technológiách
• Prax v nastavovaní plastových častí (napríklad PP, PA66 GF)
• Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk - výhoda

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektrickú mobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 78.000 zamestnancov v 170 výrobných závodoch a 16 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Senica, s.r.o.
Čáčovská cesta 1447/1
905 01 Senica
ID: 3482768   Dátum zverejnenia: 11.2.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 EUR brutto mesačne