Inžinier pre vstrekovanie plastov a formy pre R&D

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce INŽINIERA PRE VSTREKOVANIE PLASTOV A FORMY PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:

• Definovať / Navrhovať koncept vstrekovacej formy na základe 3D modelu
• Vytvoriť kalkuláciu nákladov na koncepciu vstrekovacej formy pomocou štandardného softvéru na výpočet nákladov (Schmale)
• Definovať špecifikáciu vstrekovacej formy a zohľadniť našu firemnú globálnu špecifikáciu pre formy
• Začať proces internej objednávky (ERO)
• Prerokovať a uvoľniť dizajn formy u nášho dodávateľa
• Definovať a naplánovať skúšky u našich dodávateľov
• Analyzovať výsledky - reporty meraní a definovať nápravné opatrenia s projektovým tímom a dodávateľom foriem
• Uvoľniť vstrekovacie formy, nástroje na odoslanie
• Naplánovať skúšky v našom výrobnom závode a splniť podmienky pre prebranie vstrekovacej formy, nástroja
• Vyhodnotiť potrebné opravy a zmeny na vstrekovacej forme, nástroji a podporovať ich
• Komunikovať odchýlky na vstrekovacích formách, nástrojoch ako aj riešiť problémy s dodávateľmi
• Zahájiť, podporovať a vyhodnotiť Reológiu v BES a diskutovať o výsledkoch s BES a dizajnérom

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 600 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• výber zamestnaneckých benefitov :
zaškolenie expertmi z Nemecka
flexibilný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena pre darcov krvi
odmena za odpracované roky
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáže

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať a Váš životopis v slovenskom aj anglickom jazyku spolu so žiadosťou s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Keď budú prebiehať pracovné pohovory, kontaktovať budeme vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý
CATIA - Úplný začiatočník

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Vysokoškolské vzdelanie / Stredoškolské vzdelanie – technického zamerania
• Minimálne 3 roky praxe v oblasti vstrekovania plastov, proces vstrekovania plastov, skúsenosti s vedením projektov
• Prax s nastavovaním vstrekolisov
• Aktívna znalosť nemeckého jazyka - Stredne pokročilý (B2) - výhoda
• CAD viewer, SAP - výhoda
• FMEA (Analýza príčin a dôsledkov) - analýza rizík
• Proaktívny a autonómny pracovný štýl
• Tímová spolupráca
• Ochota cestovať ( svet )

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3482766  Dátum zverejnenia: 17.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac