Vývojový CAD Dizajnér pre R&D

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1600 EUR brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce VÝVOJOVÉHO CAD DIZAJNÉRA PRE R&D vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:
• Návrh plastových dielov
• Dizajn pre vyrobiteľnosť podľa Mahle Bill of Design (BOD) a Bill of Process (BOP)
• Dizajn pre finálnu montáž - automotive
• Zodpovednosť za tvorbu 3D modelov, 2D a technickej dokumentácie, zostavenie tolerancií
• Balenie, potvrdený funkčný dizajn
• Globálny zmenový manažment (SAP, GTA+)
• Aktívny tímový hráč v projekte vývoja produktov (PDP) a ich sériovej výroby
• Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobcami foriem
• Spolupráca s vedúcim tímu a interným oddelením

• stabilné zamestnanie s pravidelným mesačným príjmom
• základná mzda od 1 600 € / brutto mesačne (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• výber zamestnaneckých benefitov :
zaškolenie expertmi z Nemecka
flexibilný pracovný čas
závodné stravovanie
odmena pre darcov krvi
odmena za odpracované roky
príspevok na DDS
vianočná poukážka
dovolenkový príspevok
príspevok na saunu, plaváreň, masáže

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis v slovenskom i anglickom jazyku, a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na:

[email protected]
alebo
MAHLE Behr Senica, s.r.o., Čáčovská cesta 1447/1, 905 01 Senica.

Keď budú prebiehať pracovné pohovory, kontaktovať budeme vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
SAP - pokročilý
CATIA - expert
NX - expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania - strojársky inžinier
• Minimálne 3 roky praxe v automobilovom priemysle (preferujeme - klimatizačná technika)
• Skúsenosti s dizajnom častí pre automobilový priemysel výhodou (CATIA V5 /NX -3D Solid /2D)
• Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2), nemecký jazyk - výhoda
• Znalosť automobilových štandardov: FMEA (Analýza chýb a efektov), ...
• Znalosť SAP - výhoda
• Kreatívne, Inovatívne a ekonomické myslenie
• Základná znalosť termodynamiky, elektrotechniky a vedenia projektov
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektrickú mobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 78.000 zamestnancov v 170 výrobných závodoch a 16 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Senica, s.r.o.
Čáčovská cesta 1447/1
905 01 Senica
ID: 3482760   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1600 EUR brutto mesačne