Можливість для людей з України

R&D CAD dizajnér

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiacvariabilná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce R&D konštruktéra (VÝVOJOVÉHO CAD DIZAJNÉRA PRE R&D) a vo výskumnom a vývojovom centre spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:
• Návrh plastových dielov, káblových zväzkov v rámci HVAC modulu (klima.jednotky)
• Dizajn pre vyrobiteľnosť podľa Mahle Bill of Design (BOD) a Bill of Process (BOP)
• Dizajn pre finálnu montáž - automotive
• Zodpovednosť za tvorbu 3D modelov, 2D a technickej dokumentácie, zostavenie tolerancií
• Balenie, potvrdený funkčný dizajn
• Globálny zmenový manažment (SAP, GTA+)
• Aktívna účasť na vývoji produktov (PDP) a ich sériovej výroby
• Komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a výrobcami foriem
• Spolupráca s vedúcim tímu a interným oddelením

U nás nájdete:
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• pružný pracovný čas (37,5h/týždeň)
• základná hrubá mzda od 1 600 € / mesiac (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. a 14.plat ; variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)
• Relokačný bonus

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať. Váš životopis v anglickom jazyku, a žiadosť (ML) s uvedeným názvom pracovnej pozície zašlite na [email protected].

Kontaktovať budeme iba uchádzačov vyhovujúcich požiadavkám. Predbežné termíny vstupných pohovorov budú vybraným uchádzačom včas oznámené.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 66 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
CATIA - Pokročilý
NX - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• Vysokoškolské vzdelanie technického zamerania
• Minimálne 3 roky praxe v automobilovom priemysle
• Skúsenosti s dizajnom plastových komponentov pre automobilový priemysel (nutnosť - CATIA V5 ; NX -3D Solid /2D výhoda)
• Základná znalosť termodynamiky
• Aktívna znalosť anglického jazyka - Stredne pokročilý (B2)
• Znalosť automobilových štandardov: FMEA (Analýza chýb a efektov), ...
• Znalosť SAP - výhoda
• Kreatívne myslenie
• Samostatnosť, ochota učiť sa
• Dobré komunikačné a prezentačné schopnosti

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

ID: 3482760  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac