Validačný inžinier (eHeater)

MAHLE Behr Senica s.r.o.

Miesto práce
Mahle Behr Senica s.r.o., Čáčovská cesta, Senica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou náplňou práce Validačného inžiniera (eHeater) v našej spoločnosti MAHLE Behr Senica bude:
• Plánovanie a koordinácia špecifických činností pri validácii komponentu klima.modulu (eHEATER - el.ohrievacie teleso)
• Koordinácia činností pri validácii produktu spolu so zákazníkom, dodávateľmi, analýza odchýliek spojených s kvalitou alebo reklamácií
• Návrh a vypracovanie plánu validácie, rozpočtu ako aj validačných postupov, špecifikácií
• Dodržiavanie platných štandardov, napr. ISO 17025, a zákazníckych požiadaviek
• Aktívna spolupráca s členmi vývojového teamu, úzka synergia s vedúcim tímu a interným oddelením
• Prezentácia výsledkov validácií interným ako aj externým zákazníkom
• Spolupráca pri riešení technických problémov počas vývoja a pri zmenovom konaní klimatizačných jednotiek HVAC
• Riadenie a koordinácia zmien v rámci svojej funkcie na zverených projektoch
• Tvorba a aktualizácia dokumentácie v rámci svojej funkcie na zverených projektoch/ konštrukčných zmenách

U nás nájdete:
• príležitosť stať sa súčasťou vývojového tímu v automobilovom priemysle
• pružný pracovný čas (37,5h/týždeň)
• základná hrubá mzda od 1 600 € / mesiac (v závislosti od preukázaných schopností a praxe)
• 13. a 14.plat ; variabilná zložka mzdy
• možnosť profesijného rastu, odborné a jazykové kurzy zdarma
• výber zamestnaneckých benefitov :
• Tréningový a development program (odborné školenia, e-learning, jazykové kurzy v rámci pracovného času...)
• Program benefitov na regeneráciu prac.sily (masáže, sauna, plaváreň, príspevok na detské tábory...)
• MAHLEforME - Rodinný program (príspevok pri uzavretí sobáša, pri narodení dieťaťa, nástupe prváka na ZŠ, spoločné akcie pre zamestnancov a ich rodinu ako DOD)
• Retention program (príspevok pri pracovnom, životnom jubileu , doplnkové dôchodkové sporenie, výpomoc zamestnancovi formou pôžičky)
• Odporúčací program (náborový príspevok za odporúčanie nového kolegu)
• Relokačný bonus

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať.
Váš životopis a žiadosť s uvedeným názvom pracovnej pozície doručte na email :[email protected].

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 61 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie , elektronika, elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Počet rokov praxe

1

• Vysokoškolské vzdelanie (Ing.) (technický smer; elektrotechnika, elektronika, mechatronika)
• Automotive štandardy IATF 17025, IATF 16149 (informatívne)
• Skúsenosť s product development process (PDP)
• FMEA (Analýza chýb a defektov)
• Anglický jazyk (B2)
• Znalosť MS Office, SAP výhodou
• Dobré znalosti v oblasti elektrotechniky\elektroniky zručnosti s meraním a meracími zariadeniami
• Skúsenosť s testovaním, prácou v laboratóriu, analýzou dát a prípravou reportov
• Orientácia na zákazníka

MAHLE je popredným medzinárodným partnerom a dodávateľom komponentov automobilového priemyslu, ako aj priekopníkom mobility budúcnosti. Naše produktové portfólio rieši všetky dôležité otázky týkajúce sa technológie pohonných jednotiek a klimatizácie – pre spaľovacie motory, ako aj pre elektromobilitu.

Koncern MAHLE zamestnáva 72.000 zamestnancov v 160 výrobných závodoch a 12 významných výskumných a vývojových centrách.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Slavka Pavlíková
Tel.: +421915762928
E-mail: poslať životopis
ID: 3393908  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac