Reagujte bez životopisu
Budujte s nami Vašu kariéru

Operátor výroby

Miesto práce
MAHLE Behr Námestovo s.r.o., Námestovo
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacvrátane variabilnej zložky a príplatkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manuálna práca vo výrobnej linke

 stabilná práca v zahraničnej automobilovej spoločnosti
 13. plat
 14. plat (letná odmena)
 nástupný bonus 200Eur
 príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
 príspevok pri životnom jubileu, narodení dieťaťa, svadbe
 príspevok zo sociálneho fondu na regeneráciu, šport, kultúru
 príspevok na dopravu
 dni zdravia
 príspevok na stravovanie
 bonus za odpracované roky
 možnosť kariérneho rastu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota pracovať na zmeny
  • chuť pracovať
  • manuálna zručnosť

Firma MAHLE BEHR produkuje chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel. Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. V Námestove pôsobí od roku 2011.
Nová spoločnosť MAHLE INDUSTRIAL THERMAL SYSTEMS začala svoju činnosť v Námestove v roku 2021. Výrobný proces firmy umiestnený v nových priestoroch je zameraný na spájkovanie a úpravu hliníka, robotické spájkovanie a samotnú montáž chladičov či klimatizačných jednotiek pre popredných výrobcov úžitkových vozidiel, vozidiel pre verejnú dopravu, agrárnej či ťažkej manipulačnej techniky

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

ID: 4198516  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac