Reagujte bez životopisu

Trainee v automotive spoločnosti

MAHLE Behr Námestovo s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, internship, stáž
Termín nástupu
01.12.2019

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MAHLE Behr Námestovo s.r.o. hľadá vhodných kandidátov do trainee programu, ktorý je určený nielen pre absolventov vysokých, ale aj stredných škôl. Počas celého trainee programu ste zamestnaný na hlavný pracovný pomer. Po absolvovaní tohto programu je možnosť pracovný pomer predĺžiť.
Trainee program je rozvrhnutý na 12 mesiacov. Počas tohto obdobia získa trainee nielen všeobecný prehľad o fungovaní rôznych oddelení (kvalita, logistika, inžiniering, výroba), ale taktiež sa zapojí aj do reálnych riešení úloh oddelenia.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

790 EUR + možné navýšenie podľa skúseností + letná a zimná odmena

* Stabilná práca v zahraničnej firme.
* Všeobecný prehľad o fungovaní automotive spoločnosti.
* Práca v mladom kolektíve.
* Pružná pracovná doba.
* Komunikácia v anglickom jazyku.
* Široký program školení a tréningov.
* Atraktívny benefitný systém.
* Mzda vždy vyplácaná načas.
* Letná a zimná odmena.

Prosíme uchádzačov o pozíciu Trainee v automotive spoločnosti, aby svoje životopisy zasielali v slovenskom jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ak od nás nedostanete správu do 15 dní, počítajte prosím s tým, že ste tentokrát neboli úspešný.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Aspoň 1 cudzí jazyk na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU.
* Technické zameranie VÝHODOU.
* Veľmi dobrá znalosť MS Office.
* Chuť učiť sa nové veci.
* Zodpovedný prístup.
* Loajálnosť.
* Flexibilita.

Firma začala svoju činnosť v Námestove ako Behr Slovakia s.r.o. v roku 2011. Rok 2013 bol pre spoločnosť kľúčovým, nakoľko došlo k zlúčeniu firiem Behr a MAHLE, výsledkom čoho je MAHLE Behr Námestovo s.r.o. produkujúce chladiče výfukových plynov (EGR), olejové chladiče a chladiče batérií pre automobilový priemysel.
Výrobný proces firmy je zameraný na laserové i robotické zváranie, vákuové spájkovanie a montáž chladičov. Naši zákazníci, medzi ktorých sa radia popredné automobilové spoločnosti svetového trhu, sa môžu spoľahnúť, že viac ako 300 zamestnancov bude svedomito pracovať na plnení ich požiadaviek prihliadajúc na environmentálne štandardy.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHLE Behr Námestovo s. r. o.
Námestovo 1215
029 01 Námestovo

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.
Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 3106666   Dátum zverejnenia: 4.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   790 EUR + možné navýšenie podľa skúseností + letná a zimná odmena