Trainee vo výrobnej spoločnosti

MAHLE Behr Námestovo s.r.o.

Miesto práce
Námestovo
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700€ + navýšenie možné podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

MAHLE Behr hľadá vhodných kandidátov do trainee programu, ktorý je určený nielen pre absolventov vysokých, ale aj stredných škôl. Počas celého trainee programu ste zamestnaný na hlavný pracovný pomer. Po absolvovaní tohto programu je možnosť pracovný pomer predĺžiť.
Trainee program je rozvrhnutý na 12 mesiacov, kde sa každé 3 mesiace trainee zaškolí na novom oddelení (kvalita, logistika, inžiniering, výroba). Počas tohto obdobia získa všeobecný prehľad o fungovaní oddelenia, ale taktiež sa zapojí aj do reálnych riešení úloh oddelenia.

Stabilná práca v zahraničnej firme.
Všeobecný prehlad o fungovaní výrobnej spoločnosti.
Práca v mladom kolektíve.
Široký program školení a tréningov.
Atraktívny benefitný systém.
13. a 14. mzda

Prosíme uchádzačov o pozíciu Trainee vo výrobnom podniku, aby svoje životopisy zasielali v slovenskom jazyku. Telefonicky budeme kontaktovať len vybratých uchádzačov. Ak od nás nedostanete správu do 15 dní po, počítajte prosím s tým, že ste tento krát neboli úspešný.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Veľmi dobrá znalosť MS Office.
Zodpovedný prístup.
Loajálny.
Chuť učiť sa nové veci.
Flexibilita.

Spoločnosť MAHLE Behr Námestovo vznikla zlúčením firiem Behr a MAHLE. Výrobný proces firmy je zameraný na zváranie, spájkovanie a montáž výmenníkov tepla pre automobilový priemysel. Naši zákazníci sú obchodní partneri s celosvetovou pôsobnosťou a celosvetovými aktivitami.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Námestovo 1215
029 01 Námestovo
ID: 3106666   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700€ + navýšenie možné podľa skúseností