Skladník/čka - balič/ka s VZV, Malý Šariš

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
ihneď
1 090 EUR/mesiacZákladný plat od 1020 eur/mesiac/brutto + 8% variabilná zložka mzdy + dochádzkový bonus 50€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Nutné mať platný preukaz VZV!
Práca aktuálne na tri 8-hodinové zmeny (ranná, poobedná, nočná)
- Príprava a vyskladnenie komponentov podľa požiadaviek
- Výklad a náklad zásielok pomocou vysokozdvižného vozíka
- Fyzický príjem a uskladnenie zásielok
- Príjem materiálu
- Vedenie štatistickej a kvalitatívnej evidencie
- Preprava vyskladnených komponentov a strmeňov paletovým vozíkom medzi skladom a ostatnými pracoviskami podľa pokynov
- Spolupráca pri balení a expedovaní tovaru

- 1090 EUR/brutto ako fixná časť mzdy,
- 8% variabilná zložka mzdy
- dochádzkový Bonus 50 €
- navyše k mzde stravný lístok v hodnote 6,20 €
-nočné príplatky

V prípade záujmu prosíme o zaslanie životopisu na adresu: preš[email protected].
Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je celosvetová spoločnosť ktorá sa zameriava na automobilový priemysel. Konkrétne na repasovanie (demontáž a montáž) brzdových strmeňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

1

- platný preukaz VZV
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- skúsenosti s riadením VZV výhodou
- zodpovednosť

Na prácu je potrebný platný preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Helena Borisová
Tel.: +421948732714
E-mail: poslať životopis
ID: 4742020  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 090 EUR/mesiac