Operátor výroby s nástupom ihneď - Malý Šariš

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
ASAP
820 EUR/mesiac+ dochádzkový bonus do výšky 50€/mes. + bonusy za kvalitu 8% z hrubej mzdy + stravný lístok v hodnote 6,20 eur + príplatky na základe Zákonníka práce, + možnosť prechodu do interného stavu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných operátorov/ky do výroby na zmeny:
- práca v Malom Šariši na 3 zmeny,
- práce pri výrobe, čistení a montáži brzdových strmeňov a kotúčových bŕzd, výroba brzdových a spojkových
hadíc,
- kontrola identifikačných znakov strmeňa,
- dôraz na bezchybnosť výroby,
- dodržiavanie kvality.

Dlhodobá, stabilná práca,
- 820 EUR/brutto
- dochádzkový bonus do výšky 50€/mes.
- bonusy za kvalitu 8% z hrubej mzdy
- stravný lístok v hodnote 6,20 eur
- príplatky na základe Zákonníka práce,
- možnosť prechodu do interného stavu.

Prosíme, Vaše životopisy zasielajte na email [email protected] v slovenskom jazyku.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom o zamestnanie, ale vyhradzujeme si právo osloviť iba vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je celosvetová spoločnosť ktorá sa zameriava na automobilový priemysel. Konkrétne na výrobu brzdových a spojkových hadíc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- pozornosť
- samostatnosť
- chuť pracovať

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4721958  Dátum zverejnenia: 12.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac