Vedúci technik - Technológ

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac- 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- udržiavanie, rozvoj a inovácia výrobných baliacich technológií
- zodpovednosť za kompletnosť návodov na obsluhu a údržbu technoparku spoločnosti v súlade s platnou legislatívou
- výber a nákup náhradných dielov, náradia a ostatného materiálu
- príprava dokumentácie k dhodám technických podmienok dodávok strojov
- kontrola dohodnutých podmienok zmlúv týkajúcich sa stavebno-technickej oblasti
- komplexné vedenie a riešenie reklamácií v rámci reklamačných konaní za oblasť technického úseku
- kontrola a dodržiavanie harmonogramu revízií strojov a zariadení
-vedenie internej dokumentácie a školenie novo prijatých zamestnancov /evidencia školení v rámci BOZP a PO

- dlhodobá a stabilná práca
- 13. a 14 plat

• Profesijný životopis pošlite na emailovú adresu uvedenú nižšie.
• V maily uveďte prosím, svoj súhlas so spracovaním osobných údajov.
• Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Potravinársky priemysel

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

- prax v odbore výhodou

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4332104  Dátum zverejnenia: 19.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac