Samostatný účtovník/čka

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
1 000 EUR/mesiacMzdové podmienky: 1000,- € brutto v skúšobnej dobe, po 3 mesiacoch min. 1200,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
- zodpovednosť za vedenie a kontrolu účtovnej evidencie,
- zodpovednosť za správnosť a včasnosť mesačných a ročných účtovných uzávierok,
- zodpovednosť za správnosť a sledovanie daní,
- komplexné zabezpečenie účtovania DPH, daňových priznaní,
- príprava mesačných, ročných hlásení a podkladov pre štatistický a daňový úrad,
- zabezpečovanie mesačnej a ročnej finančnej závierky a ročnej správy,
- reporting,
- rozvíjanie procesov v oblasti finančnej učtárne, implementácia zmien,
- riadenie oddelenia finančnej učtárne,
- nastavovanie procesov.

13. a 14. plat
Stabilná dlhoročná firma so zabezpečením nadstavbových mzdových zložiek (mesačné odmeny, mimoriadne odmeny)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient pôsobí v oblasti výroby potravinárskych výrobkov distribuovaných do maloobchodov a veľkoobchodov.
Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomická fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- znalosť daňovej problematiky
- vynikajúce komunikačné zručnosti
- proaktívny a cieľavedomý prístup

Pozícii vyhovujú uchádzači:
- vysokoškolské vzdelanie II. stupňa, Ekonomická fakulta
- alebo prax na obdobnej pozícií min. 5 rokov

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4000552  Dátum zverejnenia: 28.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac