Personalista - Zvolen

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacMzdové podmienky: 1000,- € brutto v skúšobnej dobe, po 3 mesiacoch min. 1200,- € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti:
- spracovanie kompletnej personálnej agendy pri prijatí nového zamestnanca,
- spracovanie kompletnej personálnej agendy pri skončení pracovného pomeru,
- zmeny pracovných zmlúv a súvisiacej dokumentácie,
- evidencia dochádzky - PN, OČR, priepustky, dovolenky, nadčasy, kompletovanie dochádzky pre mzdovú agentúru, odovzdanie originálov PN a OČR do mzdovej agentúry,
- príprava podkladov ku mzdám – mesačné zrážky, mimoriadne odmeny, exekúcie, rôzne potvrdenia, rekreačné poukazy a pod.,
- spolupráca so mzdovou agentúrou v ostatných personálnych činnostiach,
- príprava personálnych výstupov (prehľad dovoleniek, nadčasov, PN a pod.) a odsúhlasení (nový prac. pomer, zmeny, ukončenia prac. pomeru a pod.) do vedenia spoločnosti,
- riešenie špecifických prípadov v súlade s platnou pracovno-právnou legislatívou,
- zabezpečovanie povinných dokladov pre výkon práce (napr. lekárske prehliadky, povinné školenia, zaškolenia, oprávnenia, odborné skúšky a pod.),
- spolupráca s PZS (pracovná zdravotná služba),
- zabezpečovanie aktualizácie v oblasti GDPR v súlade s legislatívou.

13. a 14. plat
Bezplatné stravovanie
Stabilná dlhoročná firma so zabezpečením nadstavbových mzdových zložiek (mesačné odmeny, mimoriadne odmeny)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Klient pôsobí v oblasti výroby potravinárskych výrobkov distribuovaných do maloobchodov a veľkoobchodov.
Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právnická fakulta

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- aktívna znalosť zákonníka práce, pracovného práva alebo ovládanie personálnej oblasti

- Vysokoškolské II. stupňa, Právnická fakulta
- alebo prax v personálnej oblasti min. 5 rokov

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Sladkovičová 7
94901 Nitra

Kontakt

ID: 4000552  Dátum zverejnenia: 16.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac