Výrobný pracovník/čka, Nitra - Priemyselný prark, Doprava zabezpečená

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
- hľadáme šikovných výrobných pracovníkov na dlhodobú prácu na TPP,
- fyzicky nenáročná práca v stoji aj v sede vhodná pre ženy aj pre mužov,
- montáž kovania, zámkov, cylindrických vložiek a iné, podľa zaradenia na pracovné miesto,
- pracuje sa na 3 zmeny (po 7,5 hod.)
- víkendy iba podľa potreby a každá 6.sobota v mesiaci

Všeobecné spôsobilosti:
- samostatnosť
- manuálna zručnosť
- dobrý zrak a motorika,
- chuť pracovať dlhodobo

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

522 EUR + 141 EUR - Bonusy

- dochádzkové a výkonnostné bonusy,
- mzda po 2. mesiaci 533 Eur + 154 Eur Bonusy
- stravovanie zabezpečené v spoločnosti, na nočnej zmene stravné lístky,
- práca v čistom prostredí,
- stabilná dlhodobá práca,
- príplatky nad rámec zákona,
- koncoročná odmena do výšky 120 EUR.

- Doprava podľa dohody - smer Nové Zámky, Levice, Zlaté Moravce, Topoľčany - BEZPLATNE !!!

Vhodných uchádzačov budeme kontaktovať na osobný pohovor pre registráciu a následne sa bude konať pohovor v spoločnosti pre ktorú je pracovná ponuka zverejnená.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť sa zaoberá dverovou a okennou technikou. Je jednou z najstabilnejších zamestnávateľov v Nitre - priemyselnom parku.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

MAHAX Slovakia s.r.o.
Sládkovičová 7
94901 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Ivana Krššáková
Tel.: +421944425183
E-mail: poslať životopis
ID: 3668849   Dátum zverejnenia: 15.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   522 EUR + 141 EUR - Bonusy