Robotník v priemyselnej výrobe

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rožňava, Brzotín
Mzdové podmienky (brutto)
624 Eur / brutto, variabilná zložka do výšky 210 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navešiavanie výrobkov určených na povrchovú úpravu na záves podľa príslušnej pracovnej inštrukcie, pred samotnou povrchovou úpravou spracovávaných dielov.
Zvešiavanie povrchovo upravených dielov zo závesu a súbežná vizuálna kontrola zvešiavaných dielov na chyby uvedené v katalógu chýb (napr. fľaky, bubliny, nepokované miesta, odlupovanie).
Príprava materiálu do výroby.
Kontrola a balenie hotových dielov podľa pracovnej inštrukcie.
Meranie hrúbky povrchu podľa pracovného postupu, na ktorý bol zamestnanec vyškolený a zápis hodnôt do meracieho protokolu pre príslušného zákazníka.
V prípade potreby vykonanie iných skúšok kvality výrobkov podľa inštrukcií z oddelenia kvality.
V prípade zistenia nezhodných dielov, okamžité informovanie nadriadeného.
Plnenie pomocných údržbárskych úloh podľa zadelenia nadriadeného, resp. vedúceho údržby.

Práca je na TPP - pracuje sa 5 dní v týždni 7,5 hod. zmeny.
Stravné lístky v hodnote 3,6 Eur / deň.
Odmeňovací systém firmy - mesačne do výšky 210 Eur/brutto

V prípade ak Vás pracovná ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis na email: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Povrchové úpravy za využitia bubnovej a závesovej linky s procesmi Zinok. Čistenie súčiastok nanášaním antikoróznych vrstiev a povlakov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Výhodou je ak uchádzač má platný preukaz na vysokozdvižný vozík alebo aspoň prax na VZV min. 1 rok.

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3562462  Dátum zverejnenia: 18.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 624 Eur / brutto, variabilná zložka do výšky 210 EUR/brutto