Robotník v priemyselnej výrobe

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Rožňava, Brzotín
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
624 Eur / brutto, variabilná zložka do výšky 210 EUR/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Navešiavanie výrobkov určených na povrchovú úpravu na záves podľa príslušnej pracovnej inštrukcie, pred samotnou povrchovou úpravou spracovávaných dielov.
Zvešiavanie povrchovo upravených dielov zo závesu a súbežná vizuálna kontrola zvešiavaných dielov na chyby uvedené v katalógu chýb (napr. fľaky, bubliny, nepokované miesta, odlupovanie).
Príprava materiálu do výroby.
Kontrola a balenie hotových dielov podľa pracovnej inštrukcie.
Meranie hrúbky povrchu podľa pracovného postupu, na ktorý bol zamestnanec vyškolený a zápis hodnôt do meracieho protokolu pre príslušného zákazníka.
V prípade potreby vykonanie iných skúšok kvality výrobkov podľa inštrukcií z oddelenia kvality.
V prípade zistenia nezhodných dielov, okamžité informovanie nadriadeného.
Plnenie pomocných údržbárskych úloh podľa zadelenia nadriadeného, resp. vedúceho údržby.

Práca je na TPP - pracuje sa 5 dní v týždni 7,5 hod. zmeny.
Stravné lístky v hodnote 3,6 Eur / deň.
Odmeňovací systém firmy - mesačne do výšky 210 Eur/brutto

V prípade ak Vás pracovná ponuka zaujala, prosím pošlite nám Váš životopis na email: [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2019 (ostáva ešte 26 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Povrchové úpravy za využitia bubnovej a závesovej linky s procesmi Zinok. Čistenie súčiastok nanášaním antikoróznych vrstiev a povlakov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Výhodou je ak uchádzač má platný preukaz na vysokozdvižný vozík alebo aspoň prax na VZV min. 1 rok.

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Sladkovičová 7
94901 Nitra
ID: 3562462   Dátum zverejnenia: 18.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   624 Eur / brutto, variabilná zložka do výšky 210 EUR/brutto