Výplata už pred Vianocami! Predaj pyrotechniky hľadáme mužov/ženy, študentov aj dôchodcov

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Banskobystrický kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
12.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
3,64€-4,68€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- asistencia pri výbere pyrotechniky
- dokladanie pyrotechniky
- práca s registračnou pokladňou
- možnosť plánovania zmien podľa potreby

Hľadáte prácu v príjemnoum prostredí s výplatou už pred Vianocami?
Potom my hľadáme Vás!

- základná hodinová mzda podľa miesta výkonu práce - brutto: 3,64€-4,68€ + príplatky za prácu v sobotu/ nedeľu, dochádzkový bonus alebo príspevok na cestovné (+-25km)
- stravný lístok za každú odpracovanú zmenu v hodnote 3,60€

- získanie pyro preukazu a školenie ZDARMA

Jedná sa o prácu v mestách:
- Košice, Levice, Nové Zámky, Zlaté Moravce, Zvolen

Prosíme uchádzačov o upresnenie miesta výkonu práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vek min. 18 rokov
- platný zdravotný preukaz v potravinárstve (vybavíte u Vášho všeobecného lekára)
- výpis z registra trestov
- platný pyrotechnický preukaz - výhodou, nie podmienkou - vystavíme nový pri zaškolení - ZDARMA!!!

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3528130  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,64€-4,68€