Skladník s platným VZV preukazom

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a vyskladnenie komponentov podľa požiadaviek,
- výklad a náklad zásielok pomocou vysokozdvižného vozíka,
- fyzický príjem a uskladnenie zásielok,
- príjem materiálu,
- preprava vyskladnených komponentov a strmeňov paletovým vozíkom medzi skladom a ostatnými pracoviskami podľa pokynov,
- spolupráca pri balení a expedovaní tovaru,
- pracovná obuv a OPP zabezpečené
- práca v Prešove alebo v Malom Šariši

- Dlhodobá, stabilná práca na TTP,
- 650 EUR/brutto počas skúšobnej doby (1-3 mes.) ako fixná časť mzdy,
- po skúšobnej dobe 700 EUR/brutto, závisí od pracovných skúseností,
- 13-ty plat,
- odmeny podľa platného bonusového systému
- navyše k mzde stravný lístok v hodnote 4,00 eur, pri odpracovaní 12h zmeny
dostane zamestnanec 2ks,
- po 6 mesiacoch možnosť predĺženia zmluvy,
- možnosť prechodu do interného stavu,
- príspevok na cestovné
- možnosť predĺženia platnosti VZV preukazu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 44 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je celosvetová spoločnosť ktorá sa zameriava na automobilový priemysel. Konkrétne na repasovanie (demontáž a montáž) brzdových strmeňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Platný preukaz na riadenie VZV

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Námestie mieru 1
08001 Prešov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Dana Chovancová
Tel.: +421948732714
E-mail: poslať životopis
ID: 3323788   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700