Privyrobenie december - dokladanie tovaru

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3,64-4,68

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a zodpovedných zamestnancov na dokladanie tovaru v obchodnej sieti
- zabezpečenie vyloženia a dokladania tovaru podľa štandardov a požiadaviek
- dbať na čistotu regálov, boxov
- úprava regálov
- práca na zmeny, možnosť výberu
- nástup december 2018

Hodinová mzda 3.64-4,68€/brutto podľa miesta výkonu práce
Stravné lístky za každú odpracovanú zmenu v hodnote 3,60€
Príplatky za nadčas, sviatky podľa Zákonníka práce.

Jedná sa o prácu v mestách:
Banská Bystrica, Bánovce nad Bebravou, Dubnica nad Váhom, Dunajská Streda, Košice, Levice, Lučenec, Prievidza, Rožňava, Šaľa, Šamorín, Trenčín, Trnava

Prosíme uchádzačov o uvedenie miesta výkonu práce.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3228505  Dátum zverejnenia: 3.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,64-4,68