Operátor/ka core handling

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
665 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vyberanie jednotlivých strmeňov z boxov a zoskenovanie BAR-kódu
uvedeného na krabici
- vizuálna kontrola zhodnosti strmeňa s referenciou podľa BAR-kódu, ak sú
pochybnosti pri určovaní referencie, je nutné použiť katalóg strmeňov
- súčasťou práce je dodržiavanie kvality - vytriedenie kvalitných OK kusov
od chybných/poškodených strmeňov, ktoré nezodpovedajú kritériám pre
repasovanie a ich následné rozdelenie podľa dodávateľov
- OK kusy sa ďalej roztriedia podľa zákazníkov
- údaje o triedených kusoch sa zaznamenávajú elektronicky (SAP, Axapta) a
to skenovaním BAR-kódu alebo sa údaje zadajú manuálne
- po ukončení objednávky sa palety označia skratkou zákazníka a pripravia
na expedíciu
- dôsledné dodržiavanie a aktívna realizácia politiky kvality zamestnávateľa
- dôsledné vedenie štatistickej a kvalitatívnej evidencie triediaceho procesu
elektronicky a na predpísaných formulároch
- venovanie veľkého dôrazu na bezchybnosť triedenia pri dodržiavaní
pracovného tempa
- práca s programom SAP a Axapta
- vykonávanie iných prác podľa pokynov nadriadeného

- 645 EUR/brutto počas skúšobnej doby, potom 665 EUR/brutto
ako fixná časť mzdy,
- PLUS - dochádzkový bonus a bonus za kvalitu,
- PLUS - príspevok na cestovné do 20 €
- navyše k mzde stravný lístok v hodnote 4,00 eur,
- príplatky na základe Zákonníka práce,
- po 6 mesiacoch možnosť predĺženia zmluvy,
- možnosť prechodu do interného stavu,

Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je celosvetová spoločnosť ktorá sa zameriava na automobilový priemysel. Konkrétne na repasovanie (demontáž a montáž) brzdových strmeňov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť,
- chuť pracovať,
- manuálna zručnosť.
- pozornosť

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3128884  Dátum zverejnenia: 18.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 665 EUR/mesiac