Vodič kamiónu, skup. C+E

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Česko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho obchodného partnera hľadáme kvalitných vodičov kamiónu.
Základňa je v CZ. Jazdí sa prevažne Nemecko a štáty Beneluxu.
Pracuje sa od nedele do piatka, víkendy voľné alebo turnus 3+1.

Včasné, bezchybné a kvalitné zásobovanie.
Rozvoz tovaru (fyzické odovzdávanie tovaru a zabezpečenie potrebných dokumentov pri odovzdaní a preberaní tovaru)
Pomoc pri nakladaní a vykladaní tovaru.

Stabilná a dlhodobá práca v modernej spoločnosti.
Nové moderné kamióny MB Actors a MAN TGX.
Kvalitné pracovné oblečenie ZADARMO.
Finančné ohodnotenie od 1.500 EUR/mes.
Vyplácanie diét každý týždeň 50 EUR/deň.

Práca je na trvalý pracovný pomer.

Informácie o výberovom konaní

Základňa/bývate v Čechách.
Pošlite nám svoj životopis na nižšie uvedenú email-ovú adresu alebo nás kontaktujte telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B, C, E

Skúsenosť s medzinárodnou kamiónovou dopravou min. 4 mes.
Vodičov bez praxe zaučíme.
Platná karta vodiča, doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti.
Občianska a dopravná bezúhonnosť preukázaná výpisom z registra trestov.

Mahax Slovakia s.r.o. je spoločnosť sústreďujúca sa na oblasť ľudských zdrojov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2756147  Dátum zverejnenia: 17.1.2017