Operátor/ka výroby

MAHAX Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Malý Šariš
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
575

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výroba brzdových a spojkových hadíc
- vykonávanie úkonov v stoji pri jednotlivých pracoviskách
- vizuálna kontrola
- dodržiavanie kvality a pracovného tempa
- práca na tri zmeny
- práca vhodnejšia pre mužov

- dlhodobá, stabilná práca,
- 540 EUR/brutto počas skúšobnej doby (1-3 mes.) ako fixná časť mzdy,
- 575 EUR/brutto po skúšobnej dobe ako fixná časť mzdy
-bonusy za disciplínu, produktivitu, kvalitu
- príplatky podľa Zákonníka práce
-stravné lístky v hodnote 4 EUR za každú odpracovanú zmenu, v prípade 12 hod. zmeny zamestnancovi patria 2ks stravných lístkov hodnote 4 EUR
-13. plat

Informácie o výberovom konaní

- momentálne hľadáme pracovníkov do
automobilového priemyslu na pozície
operátor,/ka výroby
- pracovné pozície obsadzujeme podľa objednávky
klienta
- vhodné pre mužov aj ženy
- potrebné je zaslať životopis!
Vyhradzujeme si právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí budú pozvaní k osobnému pohovoru.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

28.2.2019 (ostáva ešte 74 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Naším klientom je celosvetová spoločnosť ktorá sa zameriava na automobilový priemysel. Konkrétne na repasovanie (demontáž a montáž) brzdových strmeňov a výrobu brzdových a spojkových hadíc.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

- presnosť
- zodpovedný prístup

MAHAX Slovakia, s. r. o. je dynamicky sa rozvíjajúca personálna agentúra, ktorá pôsobí na trhu od roku 2011. Zaoberáme sa službami vyhľadávania ľudských zdrojov, dočasným pridelením zamestnancov pre firmy, personálnej agendy a mzdového účtovníctva.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Námestie mieru 1
08001 Prešov

Kontakt

ID: 2472551   Dátum zverejnenia: 3.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   575