Logo MAGNIFIQUE FASHION s.r.o.

Vedúca predajne luxusnej dámskej módy Žilina

MAGNIFIQUE FASHION s.r.o.

Miesto práce
Hodžova 196/1, Žilina
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiacMzda sa skladá z fixnej časti a z variabilnej časti vo forme provízie z tržby predajne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Maloobchodný predaj dámskej módy a zodpovednosť za chod predajne s luxusnou dámskou módou. Naskladňovanie tovaru, vedenie skladu. Aktualizácia modelov  predajni, aranžovanie figurín. Komunikácia s ostatnými predajňami zamestnávateľa. Aktívna súčinnosť pri marketingu predajne a predaji cez eShop.

​Motivačné finančné ohodnotenie nad základnú zložku mzdy na základe výsledkov predaja. Práca v príjemnom prostredí luxusného butiku. Príspevok na stravovanie nad zákonom stanovený limit. Služobný mobilný telefón aj na súkromné použitie. Možnosť nákupu luxusných odevov a doplnkov s výrazným cenovým zvýhodnením. Pracovné oblečenie z predávaného sortimentu po uzatvorení pracovného pomeru na dobu neurčitú.​

Prosím zašlite svoju žiadosť o zamestnanie a štruktúrovaný životopis na e-mailovú adresu [email protected] najneskôr do 25.6.2024. V žiadosti nezabudnite uviesť svoje kontaktné údaje, a to minimálne mobilné telefónne číslo a mailovú adresu. Uchádzači vyhovujúci stanoveným kritériám budú oslovení telefonicky alebo mailom a pozvaní na osobný pohovor.
Aspoň šesťročná skúsenosť v maloobchodnom predaji obdobného sortimentu a práci s módou je NUTNÁ !!!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, móda, ekonomika, odevníctvo, pedagogika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
Canva - Mierne pokročilý
Pokladnica OBERON - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

obchod, móda

Počet rokov praxe

6

​Zmysel pre módu a módne trendy. Bydlisko v Žiline alebo blízkom okolí. Rozvinuté predajné zručnosti. Otvorená a čestná osobnosť. Pozitívny prístup k ľudom a práci. Vkus a schopnosť vytvárať outfity. Pracovitosť a ambicióznosť. Organizačné a komunikačné schopnosti.​

MAGNIFIQUE FASHION je sieť obchodov s luxusnou dámskou módou. Ponúka renomované európske módne značky, ako napr. INFINITE, OBLIQUE CREATIONS, PENNYBLACK by MAXMARA GROUP, EVA KAYAN, LEO&UGO, ROCKANDBLUE, PASSIONI, STARK, SEE YOU, TWINSET ACTITUDE, CARLA RUIZ, BADOO, HÖGL, ELEGA a ďalšie. Prvé butiky otvorila spoločnosť v Žiline v roku 2016 a v Martine v roku 2018.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. MVDr. Renáta Verešová
Tel.: +421905256432
E-mail: poslať životopis
ID: 4826904  Dátum zverejnenia: 10.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac