Reagujte bez životopisu
Logo Magnifico spol. s r.o.

Pomocný kuchár

Magnifico spol. s r.o.

Miesto práce
Púchovská 12, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 - 1 600 EUR/mesiacodmeny, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Pomocný kuchár:

  • Výdaj jedál a samotné servírovanie
  • Príjem a výdaj objednávok formou bonov v kuchyni
  • Príprava predjedál, dezertov
  • Prípravné práce pre kuchára
  • Pomoc pri prijímaní tovaru, skladovanie tovaru, úprava surovín
  • Ovládanie základných hygienických pravidiel
  • Pomocou hygienických pravidiel zaisťuješ čistotu a poriadok v kuchyni
  • Práca na dlhý/krátky týždeň, od pondelka do soboty, nedeľa voľno

  • Získate skúsenosti a vedomosti v oblasti gastronómie v už zabehnutej prevádzke.
  • Budete pracovať v mladom, energickom a priateľskom kolektíve.
  • Zaručujeme Vám pravidelný príjem a možnosť získavať rôzne odmeny a bonusy.
  • Ponúkame Vám flexibilný pracovný čas a možnosť získať lekcie od skúsených kuchárov.
  • Zabezpečíme Vám stravu počas pracovnej doby
  • V našej spoločnosti si vážime a podporujeme rozvoj zamestnancov, preto Vám ponúkame možnosť odborného rastu a príležitosti k vzdelávaniu.

životopisy zasielajte mailom na adresu donsaro.cucinasiciliana@gmail.com
alebo sa ozvite telefonicky na t. č. 0905963611

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

pomocný kuchár

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Taliansky jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

pomocný kuchár, kuchár

Počet rokov praxe

3

  • Zručný pomocný kuchár s kreatívnym prístupom
  • Organizačné schopnosti a skúsenosti s talianskou kuchyňou výhodou
  • Pracovná posila s príjemným vystupovaním a tímovým duchom
  • Schopnosť zvládať stres a nárazovú prácu
  • Zodpovednosť, chuť pracovať a spoľahlivosť
  • Dochvíľnosť a priateľský prístup k ľuďom
  • Požadované vzdelanie: odborná kuchárska škola
  • Hard skills: varenie, príprava surovín, dodržiavanie hygienických noriem
  • Soft skills: tímová spolupráca, komunikácia, riešenie problémov
ID: 4768803  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac