Responsible Person - Pharmaceutical Warehouse Manager

Magnica Pharma s.r.o.

Miesto práce
Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
čo najskôr
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000 - 1300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozsahu povinností:
- Učasť na procese získania licencie veľkoobchodného predajcu (WDL)
- Uchovávanie licencie na veľkoobchodnú distribúciu liekov
- Implementácia a zlepšenie systému zabezpečovania kvality na základe platných právnych predpisov a usmernení pre GDP
- Dohľad nad vykonávaním a dodržiavaním postupov
- Vedenie interných tréningov týkajúcich sa systémových postupov
- Implementácia a koordinácia činností súvisiacich s procesom kvalifikácie dodávateľov a zákazníkov
- Zabezpečiť vhodné podmienky skladovania pre výrobky skladované vo farmaceutickom veľkoobchodnom sklade, aby sa zabezpečila ich primeraná kvalita v súlade s požiadavkami na GDP
- Dohľad a kontrola dodržiavania pravidiel prijímania, skladovania a distribúcie tovaru
- Monitorovanie a kontrola správnych podmienok nakladania a prepravy
- Dohľad a kontrola správnosti postupov podávania sťažností
- Dohľad a kontrola likvidácie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkov stravy
- účasť na vonkajších aj vnútorných auditoch
- Monitorovanie zmien v právnych predpisoch v oblasti distribúcie liekov
- Kontakty s príslušnými orgánmi na Slovensku

Ak si myslíte, že ste správnym kandidátom na pozíciu, pošlite svoj životopis a sprievodný list v slovenskom a anglickom jazyku. Celý proces prijímania zamestnancov sa bude konať v angličtine a pozostáva z dvoch kôl stretnutí s vybranými kandidátmi.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.8.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pharmacist

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - základy
Microsoft Excel - pokročilý

Požiadavky:
- Vyššie vzdelanie (magisterský titul a právo na prax ako farmaceut na Slovensku sú nevyhnutnými požiadavkami)
- najmenej dva roky praxe v lekárni alebo farmaceutickom sklade
- Skúsenosť ako správca farmaceutického skladu alebo manažér skladových skladov bude výhodou
- Veľmi dobrá znalosť farmaceutického práva a správnej distribučnej praxe
- anglický jazyk - komunikatívny
- Nezávislosť a pravidelnosť pri práci
- dobrá spolupráca a komunikačné zručnosti

Nová farmaceutická spoločnosť so sídlom v Žiline, založená majiteľmi s dlhoročnými skúsenosťami a medzinárodnými kontaktmi na farmaceutickom trhu.
Hlavnou oblasťou činností bude veľkoobchodný predaj liekov, zdravotníckych pomôcok a kozmetiky pre ostatných veľkoobchodníkov so sídlom v EÚ.

010 01 Žilina

Kontakt

ID: 3275250   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 - 1300