Web dizajnér - Kreatívny člen tímu

Magnetica, s.r.o.

Miesto práce
Liptovský Mikuláš
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
900 - 1 600 EUR/mesiacod 900 €/mesiac - v závislosti od kvality a úrovne tvojej práce

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme správneho človeka do kreatívneho tímu, ktorý do svojej práce vkladá chuť a vášeň. Nielen že sa neustále vzdeláva, ale prináša nové podnety a nápady. Chceme človeka s názorom a s poriadnou dávkou kreativity.

Náplň práce:
príprava grafických návrhov pre budúce weby klientov
grafické spracovanie webov
grafika pre sociálne siete, newsletters, e-booky, blogy
práca na interných projektoch

U nás sa nemusíš báť vložiť do svojej práce všetko, pretože v našej firme odmeňujeme za skvelú odvedenú prácu a aktívny prístup.

Podporujeme ťa aj v ďalšom raste a ak sa budeš chcieť zúčastniť kurzov, školení, či konferencií, ktoré ťa posunú ďalej, radi ti ich zaplatíme.

Práca aj pre zahraničných klientov. Práca v skvelom tíme. Priestor pre samostatné myslenie a rozvoj. Možnosť podieľať sa na smerovaní tímovej práce. Flexibilný pracovný čas.

Ak máš chuť pracovať pre nás a máš svoje osobné pracovné vízie, ktoré by si chcel začať realizovať, tak nám zašli:
- svoj životopis spolu s motivačným listom
- portfólio tvojej práce
- nezabudni nám spomenúť, aké sú tvoje osobné pracovné vízie

Pošli to na mail: [email protected]
s predmetom správy: Web dizajnér/ka – kreatívec.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe Illustrator - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe InDesign - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kreatívny, samostatný, zodpovedný so silným zmyslom pre detail, precíznosť a poriadok.

Magnetica, s.r.o. je internetová agentúra, ktorá vytvára moderné webstránky, eshopy a webové aplikácie, venuje sa online marketingu, email marketingu a auditom webov. Svoje pobočky má v Bratislave, Liptovskom Mikuláši a v Spišskej Novej Vsi. Spravuje a vytvára webstránky a online marketing firmám v regiónoch Slovenska, a taktiež spolupracuje s agentúrami v Rakúsku.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3661408  Dátum zverejnenia: 7.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 600 EUR/mesiacod 900 €/mesiac - v závislosti od kvality a úrovne tvojej práce